Magisterské studium v ​​oboru obchodní administrativa - Fort Hays státní univerzita

Všeobecné informace

18 dostupných umístění

Popis programu

Masters in Business Administration

Dvojité certifikace Masters v programu Business Administration od přední americké univerzity.

Globálně akreditovaný program MBA od špičkové americké univerzity. Flexibilita výběru více specializací a volba výběru specializace mezi marketingem, financem, operacemi, zdravotní péčí, vzděláváním a technologií.

MBA / MSc / postgraduální diplom

Chcete-li se připravit na profesní transformaci, společnost Exeed School of Business and Finance přinesla jedinečné smíšené akademické programy v partnerství s přední americkou univerzitou. Tyto programy jsou navrženy tak, aby vás vybavily při realizaci svého managementu a vedoucího potenciálu.

Globálně akreditované programy s přijetím od většiny vzdělávacích a pracovních orgánů jsou zaměřeny na to, aby vás vedly v pokročilejším úkolu nebo úspěšně při navigaci širších úkolů. Programy, které jsou určeny pro profesionály starších pracovníků, jsou navrženy v intenzivním modulárním formátu.

S hlavním zaměřením na průmysl na Středním východě a představou vedoucích v Perském zálivu o vývoji alternativního průmyslu, který není založen na ropě, jsou akademické programy ESBF navrženy tak, aby poskytovaly odborníkům roli v oblasti logistiky, bankovnictví, financí, fintech, letectví, technologie zdravotní péče, zdravotnictví, maloobchodu a elektronického obchodu.

Navrhnutá průmyslovými veterány, ESBF poskytuje konečné řešení pro profesionály od kurzu onboarding až po hodnocení a obhajobu. Akademické programy ESBF jsou podporovány skupinou přednášejících a profesorů s akademickými a průmyslovými zkušenostmi a jsou podporováni ředitelem kurzu a vedoucím kurzu. Akademické programy Exeed School of Business and Finance jsou otevřené široké veřejnosti v předem stanoveném termínu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Exeed School of Business and Finance is an institution of higher learning based out of UAE, to bring in the quality education of American institutes of higher learning and British Institutes of higher ... Čtěte více

Exeed School of Business and Finance is an institution of higher learning based out of UAE, to bring in the quality education of American institutes of higher learning and British Institutes of higher learning. Located in Sharjah, Exeed facilitates executive education, higher education and professional certifications to the professionals from various parts of the world through classroom sessions and also through its state of the art virtual learning campus known as EXEEDx School. Méně
Sharjah , Sharjah , Omán online , Saúdská Arábie online , Singapur online , Bahrajn online , Indie online , Dubaj , Kanada online , Nigérie online , Mumbai , Bengaluru , Abu Dhabi , Malajsie online , Londýn , Rijád , Jeddah , Dammam + 17 Více Méně