Maastricht-Suffolk Executive MBA

Všeobecné informace

Popis programu

Maastrichtská-Suffolk Executive MBA je trojnásobný mezinárodně akreditované (Amba, IACBE a ACBSP) Stupeň řízení nabízena ve spolupráci s Suffolk Business School a Maastricht School of Management. Toto partnerství jedné z nejstarších obchodních škol v Nizozemsku a jeden z nejmladších institucí ve Velké Británii vedla k vývoji unikátního MBA, který kombinuje solidní obchodní tradici a mezinárodní akreditaci podnikatelské energií a příležitostí. Program je dodáván výhradně v angličtině.

Na konci 24-měsíčního programu budete vydělávat prestižní titul MBA - mezinárodně akreditovanou kvalifikaci vydaným Maastricht School of Management. Maastrichtská-Suffolk Executive MBA je náročná, ale vzrušující částečný úvazek program, který vám vybaví se řízení a vedení dovednosti, které posílí svou kariéru v globální znalostní ekonomice. Klade důraz na kreativní vedení a inovace, a nabízí možnost ponořit se ve třech dynamických oblastech, kde technologické inovace, tvůrčí odvětví, kulturní dědictví a logistické a dodavatelské řetězce určuje tempo pro globální obchodní trendy.

Program 70 ECTS může být dokončena po dobu dvou let přes osm modulárních lektorských sezení a dokončení práce.

Proč byste měli zvolit Maastricht-Suffolk Executive MBA?

 • K dispozici pro manažery a ty, kteří chtějí vážně pokroku svou kariéru Senior a výkonného vedení.
 • Dršťková mezinárodní akreditaci ( AMBA , IAECB a ACBSP)
 • Skutečně multi-národní program, ve Velké Británii, EU a USA
 • Flexibilní částečný úvazek modulární konstrukce s pouhými čtyřmi vyučovacích týdnů ročně
 • Rozmanité a globální společenství k síti s
 • Prakticky orientovaný program
 • Volné Executive MBA Mini Masterclass akce pro ty, kteří chtějí dozvědět více o programu. Máte-li zájem o účast, prosím napište Laura Messer

Multiple mezinárodně akreditované a uznávané
Tyto programy Executive MBA je mezinárodně akreditován Amba, IAECB a ACBSP. Pouze výběr několik obchodních škol nyní tyto. Například, pouze 2% z obchodních škol mají prestižní akreditaci AMBA. MSM MBA je zařazen # 2 v Nizozemsku a # 11 v Evropě, podle Eduniversal 2015 nejlepších mistrů pořadí a čerpá z více než 60-leté zkušenosti MSM v oblasti řízení a obchodní vzdělání. MSM byl finalista pro 2014 Asociace MBA Innovation Award.

Skutečně multi-národní program ve třech dynamických regionech
Třídy obvykle konají v moderním University of Suffolk areálu se nachází podél Nábřeží v Ipswichi v Anglii, a jsou nabízeny mezinárodní fakulty MSM a University of Suffolk. Můžete také navštěvovat kurzy v historickém městě Maastricht v Nizozemsku a v areálu Suffolk University v centru Bostonu, USA. S těmito třemi místa sdružující některé z nejvíce vzrušujících vývoj v kreativních odvětvích a v odvětvích, jako jsou energetika, zdravotnictví, komunikace, biotechnologie a pojišťovnictví, budete mít za úkol rozvíjet své manažerské a vůdčí schopnosti vzkvétat v konkurenčním a připojené globální společnosti.

Flexibilní částečný úvazek modulární design
Konstrukce částečný úvazek programu Executive MBA umožňuje vyrovnat tlaky práce se studiem. Být dokončen v roce 24 měsíců, program zahrnuje pohodlně se rozvíjejícím přednášky a kurzy vedené prostřednictvím řady spread-out modulů, čímž se minimalizuje čas, který budete muset strávit od práce. Každý modul se skládá z osmi na plný úvazek dní (včetně víkendu) se skládá z přednášek a příbuzném oboru výlety v terénu.

Rozmanité a globální společenství k síti s
MSM je jedním z většiny mezinárodních obchodních škol v Nizozemsku s rozsáhlou sítí studentů, absolventů a partnery po celém světě. Jeho řízení programů a aktivit přilákat účastníky z mnoha zemí, odborných znalostí a oblastí zájmu, které nabízejí vám možnost výrazně rozšířit svou mezinárodní síť. Po celou dobu své bohaté historii globální výchovy pro správu, MSM vybudovat síť tisíc absolventů po celém světě pracuje ve vysokých pozicích úrovni v podnikání, akademické sféry a vlády, které nabízejí přístup na trhy s vysokým růstovým potenciálem.

Program prakticky orientované
Executive MBA má přístup prakticky orientované zaměřené na uvedení získané teoretické znalosti do své každodenní praxe. Během programu se toto usnadněno příbuzném oboru polních cest a přednášky odborníků. Každý Osmidenní modul se skládá z přednášek, případových studií, a zahrnuje exkurze a hostující reproduktory s přímou návazností na tématu kurzu. Různé společnosti v Suffolku, bude Meuse-Rýn EU-kraj a Boston doplňují akademický obsah kurzu s praktickými případových studií.

moduly kurzu

Dalším příjem tohoto kurzu je leden 2017.

Program Maastricht Suffolk Executive MBA je určen pro zaneprázdněné profesionály. Přes 24 měsíců existuje osm týdnů výuky (čtyři za rok) v týdenních blocích buď v areálu Ipswich nebo Maastrichtskou s opcí na jeden týden v Bostonu (USA).

Program 70 ECTS může být dokončena po dobu dvou let přes osm modulárních lektorských sezení a dokončení práce.

FÁZE KURZY ECTS
pochopení Finance
 • finance
 • Účetnictví pro manažery
3
3
Rozvoj podnikatelského plánu
 • podnikání
 • Projektové řízení
3
3
Obchod Nástroje pro výzkum
 • Výzkumné metody
 • Rozhodování Nástroje
3
3
vytváření Value
 • Marketing v globálním kontextu
 • Management mezinárodního dodavatelského řetězce
3
3
strategické orientace
 • Ekonomika pro manažery
 • Global Corporate Strategy
3
3
měnící se svět
 • Řízení změn
 • Vedení a organizace Chování
3
3
Globální odpovědnost
 • Správa Kulturní rozmanitost
 • Společenská odpovědnost a etika
3
3
SPECIALIZACE International Business Strategy v Bostonu, USA
Healthcare Management Maastricht
Jakékoli MSM specializace v nabídce (kontaktujte
l.messer@uos.ac.uk pro více informací)
Výzkumný projekt / práce
 • včetně prezentace
16

Specializace

Během kurzů účastníků Maastricht-Suffolk Executive MBA jsou zavedeny k založení a jádro řízení vědy. I když to je aplikováno na klíčových obchodních oblastí ve Velké Británii a EU-kraje, prostřednictvím případových studií, autorská čtení, diskuze, přednášky a pitva vzájemných zkušeností, jejichž obsah je dostatečně obecně použitelné a přenosné i na jiná odvětví.

V Specializace fázi účastníků programu jsou důkladně ponoří do pochopení klíčových prvků důležitých rozměrů moderního podnikání. Možné specializace Možnosti jsou následující:

 • Mezinárodní obchod a udržitelný rozvoj
<li>  Podnik&aacute;n&iacute; a inovace</li>
<li>  veden&iacute; zdravotnictv&iacute;</li>
<li>  Logistiky a &#345;&iacute;zen&iacute; dodavatelsk&eacute;ho &#345;et&#283;zce</li>
<li>  Energetick&yacute; management</li>
<li>  Mezin&aacute;rodn&iacute; obchodn&iacute; strategie</li>
<li>  Mezin&aacute;rodn&iacute; &#345;&iacute;zen&iacute; lidsk&yacute;ch zdroj&#367;</li>

Kariérní možnosti

Maastrichtská Suffolk Executive MBA je určen pro manažery a pro ty, kteří chtějí vážně pokroku svou kariéru v Senior a výkonného vedení. Obecně platí, že Executive MBA je uznáván jako přináší účastníkům větší plat, kariérní postup a podnikatelských dovedností (Žebříček Financial Times Executive MBA ukazuje absolventům jak zvýšit jejich příjmy například v rozmezí od 30% do 80%). Honit ji vám umožní rozpoznat a využít příležitosti ve své organizaci a přes zvolené průmyslu. Udržování odkazy, které zažívají jako součást svého vzdělávání Executive MBA vám poskytne zvýšenou obchodní sítě, jakmile jste dokončili program, a s Maastrichtskou Suffolk Executive MBA bude vztahovat na evropských a mezinárodních sítí, stejně jako ty britské.

Poplatky a finance

Tyto náklady tohoto programu je 28,500 eur. Je zde možnost platit ve splátkách takto; 30% má být zaplacena při zápisu, 50% má být zaplacena po uplynutí šesti měsíců Samozřejmě datum začátku, 20% má být zaplacena 16 měsíců poté, co kurz datum zahájení. Jsme také v současné době scoping potenciální stipendií a pokud máte nějaké dotazy týkající se těchto kontaktujte Laura Messer.

University of absolventů Suffolk mají nárok na slevu na tomto kurzu. Studenti, kteří absolvovali před rokem 2007 obdrží 10% slevu na postgraduální studium, ti, kdo absolvoval po roce 2007 slevu 20% a těch, kteří jsou absolventem a přihlásit se na kurz před 1. červencem získat navíc 5% slevu

Vstupní požadavky

 • Minimální stupeň Bakalářský z uznávané univerzity.
 • Kompletní čtyři on-vyrovnávací kurzy (kontaktní Přijímací úřad pro bližší informace), nebo GMAT z 600or vyšší nebo GRE 600 nebo vyšší.
 • Tři nebo více let příslušných pracovních zkušeností, získaných po vaší bakalářského titulu.
 • Nepůvodní mluvící kandidáti a kandidáti, jejichž předchozí vzdělání bylo v různých funkcích jazyk než angličtinu musí předložit doklad o znalosti anglického jazyka. Minimální TOEFL skóre: Test 88 založený na internetu nebo 570 zkouška papírovou nebo IELTS skóre 6,5 akademického testu.
 • Tier 4 zahraniční studenti nejsou schopni se zaregistrovat na tomto kurzu však vítáme zájem ze strany zahraničních studentů, kteří si nepřejí požádat o Tier 4.
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Maastricht School of Management and the University of Suffolk have launched an exciting collaborative Executive MBA degree, in terms of which participants will be able to study in three top internatio ... Čtěte více

Maastricht School of Management and the University of Suffolk have launched an exciting collaborative Executive MBA degree, in terms of which participants will be able to study in three top international locations, Maastricht (Netherlands), Ipswich (UK) and Boston (USA). This partnership of one the oldest business schools in the Netherlands and one of the youngest Universities in the United Kingdom has resulted in the development of a unique MBA that combines solid business tradition and international accreditation with entrepreneurial energy and opportunity. The program is delivered entirely in English. Méně
Ipswich , Maastricht + 1 Více Méně