Read the Official Description

MIT-Tsinghua Mezinárodní MBA

&nbsp

Tsinghua MBA program je spravován Mezinárodní institut MIT Sloan School of Management a spolupracovat na globální elity, "zakořeněný v Číně, pro celý svět" poskytuje mezinárodní MBA program. Studenti se zaměřením na mezinárodní vedení. Pro ty, kteří se na mezinárodní trhy a mezinárodní rozvoj podnikání as cílem na národní, regionální uchazečů registrovaných.

&nbsp

&nbsp

Projekt zahrnuje

&nbsp

Mezinárodní MBA program ke studiu Poskytuje prvotřídní mezinárodní vzdělávací prostředí, čínští studenti a zahraniční studenti tvoří 50%. Projekt je financován Tsinghua a MIT fakulty za vynikající výuku v anglickém jazyce, aby se na plný úvazek vyučovací metody. Kurz používá MIT Sloan School of Management programu MBA v anglickém jazyce současně učebnice a případy, ve výuce angličtiny, která je součástí kurzu MIT profesor Tsinghua University Vynikající profesor.
Mladé a dynamické skupiny studentů, podporovat rozmanitost prostředí mezi studenty, cross-kulturní integrace a porozumění. Tento projekt má mnoho příležitostí k účasti v zahraniční měně, zahraniční krátkodobé výměnné příležitosti.
Studenti se mohou dobrovolně soubor s účty převedeny Tsinghua univerzita, koleje. Magisterských absolventů po ukončení studia užívat k léčbě, je třístranné dohody.

&nbsp


Diplom

&nbsp

Studenti Xiuman požadované úvěrů, odpůrce přes studia, získání MBA, Tsinghua University a Tsinghua University postgraduální diplom, a získal si MIT Sloan School certifikát kurzů managementu.

&nbsp


Studium

Všechny kurzy angličtiny. 2 roky a prezenčního studia.

&nbsp

&nbsp

Vstupné metoda

&nbsp

Chcete si požádat o mezinárodní program MBA studentů Tsinghua, musí uchazeči, kteří předloží žádost materiálů on-line a anglický přepis. K dispozici anglické výsledky GMAT, GRE, IELTS, TOEFL skóre předložen, GMAT prioritou. Tsinghua MBA Přijímací komise bude interview kandidáty materiály určit seznam uchazečů způsobilých pro rozhovor v září každý rok k účasti na organizované Tsinghua University Test. Rozhovor kvalifikované studenty získat podmíněný přístup stav, kdy se výsledky zkoušek dosáhnout přímo východě země po vstupu skóre.

&nbsp

Vynikající výkon při pohovoru kandidáty mají být přijaty, zatímco finále postoupí do mezinárodního špičkových obchodních škol získat devizové student nárok.

&nbsp

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
2 let
Denní studium
Price
168,000 CNY
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date