MBSC MBA na plný úvazek

Všeobecné informace

Popis programu

Každý může dělat MBA. Jen málo z nich je však zaměřeno na účastníky. Naše je jednou z mála, a jediný v této oblasti na základě Babson Jedinečné podnikatelské myšlení a metodiky Action (ETA), která umožňuje studentům, aby „se uvolnil svůj podnikatelský potenciál“ přes účastník-střed učení (PCL) a stát se agenty změny.

MBSC" src="//cdn02.masterstudies.com/element_db/41/41994_Screen_Shot_2017-02-28_at_9.42.42_PM.png" alt="MBSC" />

MBSC MBA DIFFERENCE

Navrženo prostřednictvím globální spolupráce

Navrhl Babson, světový lídr v oblasti vzdělávání v oblasti podnikání, program je úzce přizpůsoben realitě království fakultou MBSC která je lokálně založená, komunikuje a poskytuje poradenství podnikatelské komunitě a aktivně se podílí na tvorbě a rozvoji podnikatelského ekosystému v KAEC a regionu. Program MBA v Saudi napodobuje Vision2030, který podporuje podnikatelskou agenturu spolu s pozitivním sociálním dopadem

Akční model učení

MBA je navržena tak, aby účastníkům umožnila vyvažovat obchodní základy s podnikatelským smyslem a byla schopna překonat problémy s nejistými, měnícími se ekonomickými podmínkami. Jeho hlavní filozofií je Podnikatelské myšlení a činnost (ETA), metodika výuky, kterou označil Babson. ETA pomáhá účastníkům překonat nejednoznačnost a vytvářet ekonomickou a společenskou hodnotu kdekoli.

Výuka zaměřená na účastníky (PCL)

V MBSC využíváme metodologii zaměřenou na účastníky, která studentovi MBSC činnost třídy. PCL umožňuje účastníkům získat jedinečnou sadu dovedností (vedení, týmová práce, globální manažerské dovednosti a další) prostřednictvím akcí a reflexe. Účastníci se naučí jak inovovat, jak vedou inovace, a nejen inovace.

Talentovaná obchodní orientovaná fakulta

Naše fakulta absolvuje přísné školení na Babson College. Tento exkluzivní vzdělávací program umožňuje fakultě přizpůsobit náš učební plán a styl výuky realitě království a regionu. Na druhé straně to pomáhá účastníkům rozvíjet ambiciózní myšlenkový proces, učit se vyvážit akci a experimentovat s důkladnou analýzou a hlubokým porozuměním základů podnikání a rozlišovat, kdy je myšlenkový režim uspokojivější než druhý.

CORE CURRICULUM

Program je navržen tak, aby vám poskytoval pokročilé nástroje pro pochopení a měření výkonnosti organizace a obchodní projekt v rámci této organizace. Také základní učební plán vám dává osobní dovednosti, které potřebujete k přijetí podnikatelského přístupu a podnikatelského vedení. Tato kombinace tvrdých dovedností (technická, pro předvídatelné prostředí) a soft skills (osobní, ideální pro nejisté prostředí) vám umožňuje vést inovace, které vytvářejí ekonomickou a společenskou hodnotu. Kromě toho poskytuje školení v interpersonálních dovednostech potřebných k přijetí podnikatelského myšlení a akcí.

PODPORA VZDĚLÁVÁNÍ PODPISU

Na základě jedinečné metody MBSC myšlení a podnikání v oblasti podnikání (MBA MBSC) začleňuje MBSC MBS do podskupin, které vedou k rozvoji podnikatelských vedoucích. SLE je pozvánkou k rozvoji osobního projektu a testování jeho proveditelnosti v jedné ze čtyř oblastí: samostatné podnikání, sociální podnikání, rozvoj rodinného podnikání a podnikání. Každý student si vybere doménu svých preferencí a vyvine realistickou a uskutečnitelnou firmu, od níž se očekává, že bude spouštět, řídit a růst.

Cíle MBA výuky

  • Hluboké funkční znalosti disciplíny
  • Podnikatelská myšlenka
  • Hodnoty, kontext a vedení v rozmanitém světě
  • Zdůvodnění a komunikace s kvantitativními metodami a technologií

FLEXIBILNÍ MOŽNOSTI

Dvě formáty byly navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám a preferencím našich studentů, včetně jejich rodinných povinností. Nezáleží na tom, který z MBSC pracuje nejlépe s vaším rozvrhem a zkušenostmi, můžete si být jisti, že získáte stejné základní učební osnovy ze stejné fakulty, díky čemuž MBSC MBA program je jedinečný vzdělávací zážitek.

Full-time MBA

Třídy pro program MBA na plný úvazek začínají v září a dokončíte svůj titul o 15 měsíců později v prosinci. Studenti se obvykle setkávají 4 dny v týdnu od pondělí do čtvrtka. Typickým dnem pro studenty MBA na plný úvazek bude účast na seminářích, setkání se skupinami pro práci na projektech, účast v klubech a organizacích, které jste součástí, a spojení s dalšími studenty MBA prostřednictvím volitelných kurzů a projektů ponoření.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

MBSC aims to develop a new generation of transformative leaders who think creatively and act boldly. The Kingdom needs more job creators and not just job consumers. MBSC is designed to fill this void ... Čtěte více

MBSC aims to develop a new generation of transformative leaders who think creatively and act boldly. The Kingdom needs more job creators and not just job consumers. MBSC is designed to fill this void by creating Entrepreneurs of All Kinds (EAK®). Méně