MBA

Všeobecné informace

Popis programu

MBA IUJ

Globální perspektiva pro globální manažery

Z našeho pohledu v srdci Asie nabízíme jedinečnou perspektivu světa v živém globálním prostředí. Na International University of Japan naše kulturně rozmanité školní areál, spolu s naší lokalitou a náhledem do Asie, obohatí vaše vzdělávací zkušenosti. Po dvou letech na IUJ mají absolventi nejen MBA, ale i jedinečnou globální perspektivu, zkušenosti z reálného mezinárodního managementu a silnou obchodní síť v Japonsku av 80 dalších zemích po celém světě, kde absolventi IUJ jsou vládními a podnikovými lídry. To je výhoda IUJ .

Studie o rozvíjejících se trzích. Program MBA IUJ větší důraz na rozvíjející se trhy se zvláštním zaměřením na Čínu, Indii a další trhy v jihovýchodní Asii ve svých učebních osnovách. GSIM zdůrazňuje rostoucí důležitost Japonska v růstu nových a udržitelných obchodních aktivit v tomto regionu a jejich významu v celkové globální konkurenceschopnosti.

Poptávka pro IUJ . Absolventi IUJ jsou kvalifikovanější než průměrní MBA. Pracovali s japonskými a nadnárodními společnostmi během svého programu MBA. Mají také zkušenosti s životem a spoluprací s spolužáky z více než 50 zemí, z nichž mnozí jsou úspěšní, podnikatelé i státní úředníci. Mezinárodní orientace a interkulturní komunikační dovednosti, kombinované s praktickým vzděláním a dovedností světové úrovně s nejmodernější technologií, činí absolventy IUJ velmi atraktivní pro zaměstnavatele. IUJ zkušenosti jsou japonské i mezinárodní. IUJ v Japonsku je ideální pro program MBA s výrazným zaměřením v Asii. IUJ venkovské umístění umožňuje studentům zažít zázraky tradiční japonské kultury. Cosmopolitan Tokyo, pravděpodobně nejzábavnější a rozhodně nejmódnější město na světě, je snadno dostupný přes bullet vlak. Studenti mají v tomto světovém finančním centru akademické a obchodní příležitosti.

Naše MBA dává nejvyšší prioritu vaší obchodní kariéře. Cestovní IUJ k vybraným kariérním příležitostem, špičkové společnosti IUJ MBA IUJ . Podpora z globální sítě absolventů, světové třídy, regionálních komunit, nadnárodních korporací a vlád. Přejděte na vzrušující manažerské kariéry v oblasti financí, marketingu, IT, HR, účetnictví, operace, poradenství, obecné řízení a další.

Proč MBA z LUJ

 • Jsme jediná obchodní škola v Japonsku, která je zařazena do renomé "Top-100 B-školy světa" Economist Intelligence Unit za posledních pět let
 • Máme světovou třídu s rozsáhlými obchodními zkušenostmi, která spolupracuje s místními, regionálními, národními a mezinárodními společnostmi na výzkumných a třídních projektech.
 • Skutečná zkušenost kulturní rozmanitosti ve všech třídách
 • Máme více než 35 výměnných partnerů po celém světě, včetně špičkových škol v USA, Evropě a Asii
 • Vynikající jazykové programy pro angličtinu i japonštinu
 • Nejmodernější E-Lab
 • Všichni ubytovaní v obytném areálu, v srdci krásné japonské sněhové krajiny.

Struktura programu MBA

Program MBA na IUJ je navržen tak, aby poskytl studentům širokou škálu zkušeností a znalostí vhodných pro jejich budoucí kariéru. Kurikulum prvního ročníku se skládá ze základních základních kurzů.

Profesoři MBA pravidelně provádějí výzkum a konzultují s sponzorskými společnostmi, vládními organizacemi a místní komunitou včetně Niigatovy prefekturní vlády. Studenti jsou vystaveni některým z těchto aktivit několika způsoby během dvouletého programu MBA.

V druhém ročníku studijního programu je zpráva o výzkumu MBA jediným základním požadavkem, čímž studentům MBA poskytuje dostatek flexibility, aby se soustředili na oblasti jejich zájmu. Studenti MBA si mohou zvolit "oblast soustředění" od financí, marketingu, managementu nebo IT / OM, pokud si to přejí, aby se postavili do budoucí kariéry. Chcete-li deklarovat oblast soustředění, musí student z této oblasti získat alespoň 12 kreditů. K udělení titulu je zapotřebí 48 kreditů.

Minimální kvalifikace pro přijetí

Postgraduální škola mezinárodního managementu považuje za oprávněné žadatele jednotlivce s jednou z následujících kvalifikací:

 1. Ti, kteří mají nebo se chystají obdržet bakalářský titul z akreditované čtyřleté vysoké školy nebo vysoké školy a kteří absolvovali nejméně šestnáct let formální školní docházky.
 2. Ti, kteří jsou držiteli bakalářského titulu v zemi, kde je požadováno méně než 16 let formální školní docházky pro absolvování tohoto studijního programu a kteří mají jeden nebo více let vědeckého výzkumu po ukončení bakalářského studia na akademické instituci; minimální věk 22 let (oficiální dopis osvědčující zkušenosti s akademickým výzkumem je vyžadován v rámci dokumentace k žádosti.)
 3. V některých případech mohou být tito, kteří jsou držiteli bakalářského titulu ze vzdělávací instituce v zemi, kde je 15 let formálního vzdělání požadováni k ukončení tohoto studijního programu, ale nemají žádnou výzkumnou praxi, považovat za způsobilé žadatele na základě jejich vysokoškolského vzdělání.
 4. Ti, kteří ukončili dva roky studia mimo střední školu (např. Juniorské vysoké školy nebo odborná škola), mají více než dva roky praxe, minimálně 22 let a předloží další esej na téma "jedinečné rysy mé pracovních zkušeností a způsobu, jakým přispívají k programu MBA nebo Programu řízení E-Business na IUJ . "

GSIM, IUJ získává mezinárodní akreditaci AACSB

Od 20. února 2018, Graduate School of International Management (GSIM), IUJ získala akreditaci od AACSB International, světové přední autority v oblasti zajišťování kvality obchodních škol.

Přečtěte si obecné oznámení AACSB, Newsroom společnosti AACSB a regionální oznámení, které bylo společnosti AACSB zasláno asi 100 reportérů v naší nejbližší oblasti.

IUJ se stala jednou ze čtyř akreditovaných univerzit AACSB v Japonsku a byla první akreditovaná anglicko-střednědobá univerzita v Japonsku, nabízející programy postgraduálního studia.

O cestě AACSB společnosti GSIM

GSIM zahájila svou akreditaci AACSB v roce 2014.

Od té doby společnost GSIM prošla zásadními změnami ve svém poslání, politikách, učebních osnovách, učení, výzkumu na fakultách a dostatečném souladu s normami AACSB.

V červenci 2017 předložil GSIM svou závěrečnou zprávu společnosti AACSB. V listopadu 2017 navštívili naši školní skupinu tři členy týmu. GSIM je nyní jedním ze způsobů, jak dosáhnout neustálého zlepšování.

"Celá škola je nadšená z získání akreditace AACSB, díky níž jsme se zavázali poskytovat vysoce kvalitní vzdělání a současně usilovat o dosažení nejvyššího potenciálu v budoucnosti," uvedl prezident IUJ Hiroyuki Itami a IUJ GSIM Dean Wenkai Li.

"Chtěli bychom poděkovat našemu mentorovi AACSB, členům týmu odborníků a vedoucím pracovníkům a zaměstnancům AACSB za jejich nesmírnou pomoc a vedení. Chtěli bychom také poděkovat vynikající a neúnavné práci studentů GSIM, absolventů, fakulty, zaměstnanců, vedoucích pracovníků IUJ a dalších zúčastněných stran. "

Kiyo Ogushi (Třída MBA z roku 1992), prezident a generální ředitel Fuji Xerox Learning Institute, oceněný jako vedoucí vlivu AACSB v roce 2019

Čtvrtá výroční iniciativa uznává absolventů 33 obchodních škol, které vytvářejí trvalý dopad ve světě.

[Minami Uonuma, Niigata] (5. února 2019) - International University of Japan oznamuje, že paní Kiyo Ogushi (třída z roku 1992) je jednou ze 33 absolventů obchodní školy oceněných AACSB International (AACSB) - jako třída vlivných vůdců z roku 2019. Každoroční výzva uznává pozoruhodné absolventy z akreditovaných škol AACSB, jejichž inspirativní práce slouží jako model pro další generaci vedoucích pracovníků.

Paní Ogushi, kterou jmenuje Mezinárodní škola mezinárodního managementu IUJ , v současné době působí jako prezident a generální ředitel Fuji Xerox Learning Institute. Má 24 let zkušeností s řízením a organizačním rozvojem, iniciativami v oblasti řízení změn a rozvojem talentů. Ogushiho vzdělávací a odborná poradenská expertíza se dotkla mnoha japonských firemních vůdců a pomáhala jim dosáhnout globálních standardů řízení a vedoucích dovedností. Stejně tak je příkladem pro další generaci trenérů a trenérů, kteří pomáhají rozvíjet jejich kariéru. Také jako prezident a generální ředitel společnosti v Japonsku je schopna inspirovat další japonské ženy, aby se staly vůdci v jejich oborech.

Její práce prožívá různými programy, které realizuje další skupina trenérů, které identifikuje a inspiruje, což umožňuje jejich neustálý rozvoj.

" IUJ je hrdá na to, že jeden z našich vynikajících absolventů MBA byl AACSB oceněn za vlivného vůdce v našem inauguračním roce jako akreditovaný program AACSB," uvedl doktor Wenkai Li, obchodní děkan IUJ . Kiyo Ogushi odpověděl: "Je mi ctí mít takovou příležitost být uznáván jako vlivný vůdce. Jsem pokořený. "

"AACSB má pocit, že uznává Kiyo Ogushi a oceňuje své úspěchy ve vzdělávacím institutu Fuji Xerox jako přední příklad vzdělávání v oblasti obchodu jako síly pro dobro ve světě," řekl Thomas R. Robinson, prezident a generální ředitel AACSB. "Rozmanitost prostředí, odvětví a kariérních postupů třídy Vlivy vedoucích v roce 2019 ukazuje, že akreditované školy AACSB připravují absolventy, aby uspěli všude tam, kde by je mohla mít jejich vášně."

Čtvrtý rok, výzva Významní lídři, uznala téměř 200 absolventů obchodní školy za vytvoření trvalého dopadu v podnikání a ve společnosti. Všichni vyznamenání získali vysokoškolské, postgraduální nebo doktorské vzdělání na jedné z více než 800 akademických obchodních škol po celém světě. Další informace o výzvě Významní lídři a zobrazení úplného seznamu honorářů naleznete na adrese www.aacsb.edu/influential-leaders.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

When the International University of Japan was founded in 1982, its mission was to develop future leaders with a high level of specialized theoretical and practical knowledge, as well as understanding ... Čtěte více

When the International University of Japan was founded in 1982, its mission was to develop future leaders with a high level of specialized theoretical and practical knowledge, as well as understanding and empathy toward the world’s variety of cultures, enhancing their ability to contribute to the global society. Méně