MBA

Všeobecné informace

Popis programu

Založena v roce 2000, skupinou inovátorů v oblasti podnikového vzdělávání, Hitotsubashi ICS byl prvním globálním, anglickým programem MBA v Japonsku . Dnes je to celosvětová tvář veřejné Hitotsubashi University Business School (HUB) a nabízí jak studijní programy, tak i jiné programy.

HitotsubashiICS_MBA_No1BusinessSchooloinJapan

V podnikatelském duchu svého původu, Hitotsubashi ICS třída posune hranice podnikatelského vzdělávání . Prostřednictvím vlastních kurzů, průběžné obnovy základních osnov a personalizovaných služeb pro rozvoj kariéry se škola zavazuje k tomu, že se každý student bude učit.

Jednoletý nebo dvouletý program

Jeden-rok MBA program je hihgly populární v rámci studentů, kteří jsou obvykle snaží vertikální kariéru-změna post-MBA, nebo které jsou sponzorovány společností.

Jednoletí studenti programu se zaregistrují na Hitotsubashi ICS v polovině až do konce září a absolvují v srpnu následujícího roku. Tato možnost je nejvhodnější pro žadatele o stipendium sponzorované společností a YLP (Young Leaders 'Programme), protože se předpokládá, že se po ukončení studia vrátí ke své původní společnosti nebo organizaci. Jednoletí studenti se mohou účastnit všech on-campus akademických kurzů a programů, stejně jako intenzivní akademické programy nabízené na i mimo-školní areál, nejsou způsobilé k účasti na term-dlouhé výměnné programy nebo k účasti na programech stáže společnosti.

HitotsubashiICS_StudentBoard_Classof2018

Dva-rok MBA studenti programu jsou ti, kteří hledají roli nebo průmyslu kariéra-změna post-MBA nebo chtějí být vystaveni širší nebo více in-hloubkové MBA-úrovni vzdělávání a zkušenosti.

Pro ty studenty zapsané do Hitotsubashi ICS ' dva-rok MBA program musí přijmout všechny požadované kurzy v průběhu prvního roku a vlastní design a vybudovat své druhé ročníky osnov v souladu s jejich vlastní zájmy a cíle. Ve svém druhém ročníku se studenti mohou účastnit následujících činností:

  • Výměna (na špičce Business School)

  • Program dvouoborového studia (Vyberte si ze 3 programů)

  • Udělejte si stáž v Japonsku nebo v zahraničí;

  • Provádět individuální výzkumné projekty, které mohou zahrnovat psaní obchodního případu nebo konzultační zprávy, nebo vypracování obchodního plánu pro nový podnik.

Akademický kalendář

Studenti v 1-letých i 2letých programech sledují ve svém prvním ročníku stejný akademický kalendář . Akademický rok začíná v září a je rozdělen do čtyř částí. V průběhu těchto přestávek nejsou k dispozici žádné povinné kurzy, ale může se jednat o volitelné předměty a další volitelné akademické aktivity.

HitotsubashiICS_QSRankings

Termíny pro podávání žádostí

V sekci Hitotsubashi ICS Admissions naleznete přehled našich přijímacích procesů, včetně informací o výuce, finanční pomoci, mezinárodních požadavcích na přijetí a našem aplikačním balíčku. Chcete-li se ujistit, že je aplikace kompletní, můžete si přečíst balíček aplikace a navštívit naši webovou stránku . Existují dvě kola přihlášek do Vstupní třídy v roce 2019, zde jsou termíny a termíny rozhovorů: Přijímací řízení

Termín podání žádosti

Rozhodnutí o přijetí

ROUND 1

26. listopadu 2018 - 3. ledna 2019

14. února 2019

ROUND 2

4. února 2019 - 7. března 2019

16. dubna 2019

Je důležité poznamenat následující:

Můžete žádat pouze o 1-letý nebo 2-letý program. Po přijetí do jednoho programu nelze přepnout na jiný program. Všechny přihlášky, s výjimkou oficiálních skóre TOEFL / IELTS a GMAT, musí být předloženy prostřednictvím systému ICS Online Application System. Žadatelům se doporučuje, aby svou žádost předložili co nejdříve v každém kole. Rozhodnutí o stipendiích pro mezinárodní kandidáty se přijímají až po přijetí kandidáta. Vzhledem k omezenému počtu stipendií mají zájemci v tomto ohledu výhodu.

HitotsubashiICS_Graduates_CareerSession

Kariéra

Kancelář kariérních služeb poskytuje studentům, kteří nejsou sponzorováni svými zaměstnavateli, individuální poradenství, aby jim pomohl navrhnout jejich kariérní rozvoj a vybudovat strategii, aby učinili další krok ve svých profesních cestách.

Pro studenty, kteří si přejí pracovat v Japonsku, by mělo být přihlédnuto k tomu, že většina pozic v Japonsku vyžaduje jazykové schopnosti Japonců, takže mít tyto jazykové dovednosti v zemi otevřou mnohem více pracovních příležitostí a významně zvýší vaše šance na zaměstnání. Studenti, kteří mají nízké nebo žádné jazykové znalosti v Japonsku, mohou chtít zvážit přijetí kurzů japonštiny v jiné instituci nebo v Hitotsubashi ICS, protože nabízíme některé kurzy japonského jazyka.

Graduates Placement Figures

Čísla výše jsou v% Hitotsubashi ICS 2017 MBA Absolventi, kteří hledali pozice v Japonsku.

Poslední aktualizace Duben 2019

Informace o škole

Hitotsubashi ICS seeks to develop global leaders who are experts on Japan, immersed in Asia and able to make significant impacts on the world. Our School, a center of excellence for the creation, man ... Čtěte více

Hitotsubashi ICS seeks to develop global leaders who are experts on Japan, immersed in Asia and able to make significant impacts on the world. Our School, a center of excellence for the creation, management, and dissemination of knowledge, acts as an international Méně