$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Ekonomika Salisbury - Ekonomika Ekonomika programy Salisbury, Salisbury

MBA (Master of Business Administration) je postgraduální titul, který se uděluje studentům, kteří zvládli studium podnikání. Titul MBA je považována za jednu z nejprestižnějších a nejžádanějších titulů na světě. Ekonomika a administrativa je hybridní pole, ve kterém jsou profesionálové vyškoleni v obou makro a mikro ekonomie. Analýza historie a chápání ekonomické… Čtěte více

MBA (Master of Business Administration) je postgraduální titul, který se uděluje studentům, kteří zvládli studium podnikání. Titul MBA je považována za jednu z nejprestižnějších a nejžádanějších titulů na světě.

Ekonomika a administrativa je hybridní pole, ve kterém jsou profesionálové vyškoleni v obou makro a mikro ekonomie. Analýza historie a chápání ekonomické principy, spolu se znalostí financí, veřejného pořádku a obchodní témata rameno odborníků v oblasti tvorby krátkodobých i dlouhodobých doporučení.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Salisbury se nachází v Marylandu, USA. Město má akreditaci vysoké školy svobodných umění, vědy a techniky, obchodu, vzdělávání a odborné studie.

Ekonomika Salisbury - Vezměte si MBA Oslu. Získejte všechny programu MBA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Méně
Další informace o studiu v USA
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Franklin P.Perdue School of Business, Salisbury University
Salisbury, Spojené státy americké

Vedle obecných kurzů MBA studenti, kteří chtějí absolvovat účetní cestu, musí dokončit také 3 další kurzy nadace.

Vedle obecných kurzů MBA studenti, kteří chtějí absolvovat účetní cestu, musí dokončit také 3 další kurzy nadace. -
MBA
Denní studium
Angličtina
Kampus