MBASTUDIES

Dálkové MBA studium v Ukrajina - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Ukrajina

Vzhledem k tomu moc MBA a dveře se otevřou, síť nabízí a řešení problémů dovednosti se učí, studenti ekonomie musí být více zapojen do jejich vzdělávání a učinit vědomé úsilí pochopit, co chtějí dostat z jejich MBA.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

Ukrajinská historie je dlouhá a hrdá, s počátku Kyjevské Rusi jako nejmocnějšího státu ve středověké Evropě. Hlavní město Kyjev je jedním z nejstarších měst ve východní Evropě. Vysokoškolské vzdělání na Ukrajině je buď státní příspěvkovou nebo soukromé. Většina univerzit na Ukrajině poskytovat dotované bydlení pro out-of-město studentů. Existuje mnoho zahraničních studentů v ukrajinských univerzitách.

Dálkové MBA studium v Ukrajina - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Ukrajina. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

2 Výsledky v Magistr, Ukrajina, Dálkové Filter

Executive MBA 1 rok

EMAS Eurasian Management & Administration School
1-year EMBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Ruština
Online forma

Studujte v angličtině! Pokročilý prémiový 1 rok intenzivní (1) Denní studium na akademické půdě v Rusku, (2) Kombinované vzdělávání nebo (3) Online implementační vzdělávací pr ...

Čtěte více

Online MBA

Ukrainian-American Concordia University
MBA
Angličtina
Online forma

Ukrainian-American Concordia University (ConcordiaUA) je hrdá na to, že nabízí svůj program MBA ve třídě, on-line a v kombinaci obou:

Čtěte více