Filter
MBA
Ukrajina Typ studia: Dálkové Tempo: Všechny

Dálkové MBA studium v Ukrajina - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Ukrajina

Master of Business správy, známý jako MBA, je absolvent titul uděluje těm, kteří dokončí program se zaměřením na řízení podniku. Finance, účetnictví, lidských zdrojů, a další témata podnikáním související jsou zaměřeny na.

Pokud chcete vylézt na firemním žebříčku a získat manažerskou pozici, MBA je pro vás. Tento program vám znalosti a dovednosti, aby získali všestrannost, pokud jde o porozumění, z řady funkčních, obchodních oblastech. Plus schopnost používat nástroje a analýzy, s cílem přispět ke strategickému plánování a rozhodování.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

Ukrajina je země ve východní Evropě. Hlavní město Kyjev (Ukrainian: Київ - Kyjev, rusky: Киев - Kyjev) je a největší město Ukrajiny s - oficiálně - více než 2,7 milionu obyvatel. Kyjev National University pojmenoval Tarase Shevchenkouniversity je největším a jedním z nejdůležitějších univerzit.

Dálkové MBA studium v Ukrajina - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Ukrajina. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

Čtěte více Méně

1 Výsledky v MBA, Ukrajina, Dálkové

Ukrainian-American Concordia University

Ukrainian-American Concordia University (ConcordiaUA) je hrdá na to, že nabízí svůj program MBA ve třídě, on-line a v kombinaci obou: ... [+]

Online MBA

Ukrainian-American Concordia University (ConcordiaUA) je hrdá na to, že nabízí svůj program MBA ve třídě, on-line a v kombinaci obou:

On-line přístup k učebnímu serveru a zdrojůmDostupnost z jakékoli části světa 24/7Efektivní a intenzivní formy vzdělávání.

Náš program je zaměřen na tradiční kurikulum MBA a je příkladem dobré rovnováhy kvalitativních a kvantitativních kurzů. Kurzy se vyučují ze středního a vyššího managementu a rozvíjejí dovednosti, znalosti a postřehy, které umožňují posun od funkčních znalostí k širokému strategickému vedení. Účastníci získají pevné základy spolu s nástroji, které lze okamžitě aplikovat v současném podnikovém prostředí. Naším cílem je připravit kompetentního a sebevědomého vůdce, který dokáže čelit výzvám zítřka.... [-]

Ukrajina Kyiv
Přihlašování započato
Angličtina
Online forma
Přečtěte si více v češtině