Filter
MBA
Spojené státy americké Wisconsin Milwaukee Typ studia: Dálkové Tempo: Všechny

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Milwaukee - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Milwaukee

Vydělávat Master of Business Administration (MBA) je dosaženo tím, že splní požadavky na absolventa programu na obchodní škole. Mnoho škol nabízí na plný úvazek, částečný úvazek, nebo on-line možnosti, jak vydělat si titul v řízení podniku.

Master of Business Administration nebo MBA je dvouletý studijní úroveň absolventa, že jednotlivci mohou sledovat po získání titulu bakalář. Vydělávat MBA může pomoci absolventům získat důležité znalosti, dovednosti a zkušenosti, kteří chtějí začít kariéru v podnikovém světě.

 

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Milwaukee se nachází na jihozápadním pobřeží Michiganského jezera. Milwaukee je známá pro plachtění, windsurfing, kite surfing, vodní sporty podél jezera Michigan. Řada vysoce hodnoceny univerzity a vysoké školy je Milwaukee řadí na šesté místo v počtu studentů.

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Milwaukee - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Spojené státy americké, Milwaukee. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

Čtěte více Méně

1 Výsledky v MBA, Milwaukee, Dálkové

Cardinal Stritch University

Náš program pomáhá studentům lépe pochopit propojenost a složitost podnikání. ... [+]

Náš program pomáhá studentům lépe pochopit propojenost a složitost podnikání.

Zeptali jsme se zaměstnavateli, jaké dovednosti byly v poptávce, když jsme poprvé spustili naše MBA. Od té doby, budeme i nadále přezkoumat a přepracovat program prostřednictvím náslechy, průzkumů a rozhovorů s obchodními manažery, studenty proudu, absoloventky, a členy fakulty.

Výsledkem je 18-měsíční program, který vyvíjí pomoci studentům lépe pochopit vzájemně propojené povahy a komplexnosti podnikání. Naši MBA studenti studují podnikání prostřednictvím důrazem na obchodní strategie a integrovaného přístupu zaměřeného na uplatnění obchodní znalosti, systémů a procesů, vedení a strategického lidských zdrojů a řízení vztahů se zákazníky.... [-]

Spojené státy americké Milwaukee
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
18 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině