Filter
MBA
Spojené státy americké Wisconsin Milwaukee Typ studia: Dálkové Tempo: Všechny

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Milwaukee - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Milwaukee

Vydělávat Master of Business Administration (MBA) je dosaženo tím, že splní požadavky na absolventa programu na obchodní škole. Mnoho škol nabízí na plný úvazek, částečný úvazek, nebo on-line možnosti, jak vydělat si titul v řízení podniku.

Master of Business Administration nebo MBA je dvouletý studijní úroveň absolventa, že jednotlivci mohou sledovat po získání titulu bakalář. Vydělávat MBA může pomoci absolventům získat důležité znalosti, dovednosti a zkušenosti, kteří chtějí začít kariéru v podnikovém světě.

 

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Milwaukee se nachází na jihozápadním pobřeží Michiganského jezera. Milwaukee je známá pro plachtění, windsurfing, kite surfing, vodní sporty podél jezera Michigan. Řada vysoce hodnoceny univerzity a vysoké školy je Milwaukee řadí na šesté místo v počtu studentů.

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Milwaukee - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Spojené státy americké, Milwaukee. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

Čtěte více Méně

1 Výsledky v MBA, Milwaukee, Dálkové

Cardinal Stritch University

Náš program pomáhá studentům lépe pochopit propojenost a složitost podnikání. ... [+]

Náš program pomáhá studentům lépe pochopit propojenost a složitost podnikání.

Zeptali jsme se zaměstnavateli, jaké dovednosti byly v poptávce, když jsme poprvé spustili naše MBA. Od té doby, budeme i nadále přezkoumat a přepracovat program prostřednictvím náslechy, průzkumů a rozhovorů s obchodními manažery, studenty proudu, absoloventky, a členy fakulty.

Výsledkem je 18-měsíční program, který vyvíjí pomoci studentům lépe pochopit vzájemně propojené povahy a komplexnosti podnikání. Naši MBA studenti studují podnikání prostřednictvím důrazem na obchodní strategie a integrovaného přístupu zaměřeného na uplatnění obchodní znalosti, systémů a procesů, vedení a strategického lidských zdrojů a řízení vztahů se zákazníky.... [-]

Spojené státy americké Milwaukee
Únor 2020
Denní studium
18 měsíců
Online forma
Přečtěte si více v češtině