MBASTUDIES.CZ

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Wisconsin - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Wisconsin

MBA je o zdaleka nejúspěšnější stupeň 20. století. Podívejte se na amerických statistik. První stupeň nebyl dán, dokud 1900. Na konci 20. století měl 27% podíl na trhu všech absolventské hodnosti rozdávané.

Jednotlivci, kteří již získali bakalářský titul a chtějí dále zvyšovat své znalosti a školení mohou vybrat vydělat Master of Business Administration, nebo MBA. MBA je dvouletý program, který může pomoci připravit absolventy pro kariéru v oblasti vedení a řízení v obchodním světě.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Wisconsin - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Spojené státy americké, Wisconsin. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

3 Výsledky v MBA, Wisconsin, Dálkové Filter

Master of Business Administration

Cardinal Stritch University
Kampus Online forma Denní studium 18 měsíců Únor 2020 Spojené státy americké Milwaukee + 1 více

Náš program pomáhá studentům lépe pochopit propojenost a složitost podnikání.

Mba

University of Wisconsin La Crosse
Online forma Denní studium Kombinované 1 - 7 let Září 2019 Spojené státy americké La Crosse + 1 více

Strukturovaná jako obecné přípravě na manažerské kariéry, MBA připravuje studenty na odpovědných pozicích v podnikání, vzdělání a vlád. Program je nabízen ve večerních hodinách a poskytuje všestrannost buď na částečný úvazek nebo na plný úvazek studia.

MBA internet základ programu

University of Wisconsin Eau Claire College of Business
Online forma Denní studium Září 2019 Spojené státy americké Eau Claire

MBA internetové nadace Program je absolventem-úrovni, program, který umožňuje studentům absolvovat kurzy MBA podmínkou rychlým tempem