MBASTUDIES

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Wichita - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Wichita

MBA je o zdaleka nejúspěšnější stupeň 20. století. Podívejte se na amerických statistik. První stupeň nebyl dán, dokud 1900. Na konci 20. století měl 27% podíl na trhu všech absolventské hodnosti rozdávané.

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Wichita Kansas je jedním z největších měst ve státě Kansas. Město je doma k mnoho země kulturních a sociálních památek a zařízení. To zahrnuje některé z nejlepších státních vysokých škol, které poskytují studentům bude dobře-obešel vzdělání v mnoha tématech.

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Wichita - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Spojené státy americké, Wichita. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

1 Výsledky v Magistr, Wichita, Dálkové Filter

Master of Business Administration

Fort Hays State University Graduate School
MBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
34&nbsp;-&nbsp;37 hodiny
Angličtina
Kampus
Online forma

Přijatelný GMAT nebo jiný test na umístění absolventů (GRE, LSAT, atd.) Před zápisem, 2 doporučení, osobní prohlášení o důvodech

Čtěte více