MBASTUDIES.CZ

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - USA Online - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - USA Online

Studenti často kladou otázku, zda jejich rozhodnutí vystoupit z firemního světa a vydejte se na drahé MBA byl moudrý. Až do nedávné doby byla nejtěžší část MBA dostat přijat top obchodní školy. S MBA byl ekvivalent mezi dvěma a půl a čtyři roky další hodnocení zážitek. Je to v době, jako je tato, že si uvědomíte skutečnou hodnotu MBA.

Master of Business Administration nebo MBA je dvouletý studijní úroveň absolventa, že jednotlivci mohou sledovat po získání titulu bakalář. Vydělávat MBA může pomoci absolventům získat důležité znalosti, dovednosti a zkušenosti, kteří chtějí začít kariéru v podnikovém světě.

 

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - USA Online - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Spojené státy americké, USA Online. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

27 Výsledky v MBA, USA Online, Dálkové Filter

Master of Business Administration (MBA)

American National University
Kampus Online forma Denní studium Kombinované Září 2019 Spojené státy americké Salem USA Online + 2 více

V programu ANU Master in Business Administration víme, že neexistuje lepší způsob, jak vyrůst jako vedoucí podnikání, než použít vědomosti, které získáte ve třídě, na skutečné výzvy, kterým čelíte v práci. Přizpůsobíme si zkušenosti s programem, vybavíme vám znalosti a zkušenosti, které potřebujete k úspěchu, a uvedeme tyto znalosti do práce na terénních projektech, které řeší problémy reálného světa, kterým čelí místní firmy a organizace.

Master of Business Administration

McKendree University
Online forma Září 2019 Spojené státy americké USA Online

Univerzita v Illinoisu magistr obchodní správy (imba)

Coursera
Online forma Kombinované 24 - 36 měsíce Září 2019 Spojené státy americké USA Online

Přední MBA program, který je cenově dostupný, silně interaktivní a plně online od jedné z 30 nejvýkonnějších univerzitních značek světa.

Mba v globálním udržitelném řízení

Anaheim University Online
Online forma Denní studium Kombinované 18 měsíce Září 2019 Spojené státy americké USA Online + 1 více

Globální udržitelné řízení vypadá nad rámec krátkodobých čtvrtletních zisků a zaměřuje se na dlouhodobý zisk tím, že začleňuje environmentální a sociální náklady podnikání do rozhodnutí vedení. Online Zelená MBA vám pomáhá uspět v daňovém, sociálním a ekologickém způsobu.

Online mezinárodní mba

Anaheim University Online
Online forma Denní studium Kombinované 18 měsíce Září 2019 Spojené státy americké USA Online + 1 více

Kompletní Online MBA na univerzitě v Anaheimu 100% online odkudkoli na světě při práci na plný úvazek. Dokončením 12 kurzů (6 základních kurzů v obchodní administrativě, 4 specializované kurzy v mezinárodním podnikání a 2 volitelné kurzy v oblasti udržitelného řízení a podnikání) můžete získat mezinárodní MBA online za 18 měsíců.

Online MBA

Point Loma Nazarene University
Online forma Denní studium Kombinované 24 - 28 měsíce Kontaktuj školu Spojené státy americké USA Online + 1 více

PLNU je online MBA je nabízen na 100% on-line, která vám přístupnost a formát, který potřebujete jako pracovní profesionální bez ohledu na to, kde jste ve světě.

Mba

Gannon University
Kampus Online forma Denní studium Kombinované Září 2019 Spojené státy americké Erie USA Online + 2 více

Gannon univerzita je student-orientované výuky univerzita. Tato filozofie vede náš přístup k vytváření studijních plánů, vyučování a poradenství. Jsme si vědomi a pochopit dramatické změny probíhající ve světě obchodu. Posláním Gannon MBA programu je poskytnout studentům s vizí, hodnot a dovedností potřebných k vedení úspěšné profesní a osobní život odměňující rámci tohoto vzrušujícího nového světa.

MBA v projektovém řízení

Montclair State University
Online forma Denní studium Spojené státy americké USA Online

Jako klíčovou součást jakékoliv organizace, řízení projektů má zásadní význam pro úspěch podniků ve všech odvětvích. McKinsey & Co. Průzkum ukázal, že téměř 60% vrcholových manažerů uvedlo, že vybudování silné řízení projektů kázeň je nejvyšší prioritou pro své firmy.

MBA Marketing

Montclair State University
Online forma Denní studium Spojené státy americké USA Online

V roce 2015, téměř 570 miliard $ bylo vynaloženo celosvětově na reklamu. Není divu, že marketingové pozice jsou v poptávce ve všech průmyslových odvětvích. Montclair State University nabídne online MBA s Marketing Specializace který staví nejen na základních marketingových konceptů, ale také umožňuje studentům rozvíjet komunikační dovednosti potřebné pro efektivní dosažení cílové trhy v moderním prostředí.

MBA řízení lidských zdrojů

Montclair State University
Online forma Denní studium Spojené státy americké USA Online

Jako nezbytný aspekt celého podnikání, oblasti lidských zdrojů exponenciálně roste a nadále bude rychle se rozvíjející specialita ve všech průmyslových odvětvích. Vydělávat online MBA s Řízení lidských zdrojů specializace z Montclair státu bude připravovat studenty řídit strategické iniciativy a rozvíjet organizační talent.

MBA na digitální marketing

Montclair State University
Online forma Denní studium Spojené státy americké USA Online

V roce 2015 více než 67 miliard $ bylo vynaloženo na digitální reklamy ve Spojených státech osamocený, a PricewaterhouseCoopers předpovídá, že se tento počet zvýší na 240 miliard $ roku 2019

Master of Business Administration v oblasti projektového řízení (s udělením výsadní projektového manažera)

Pebble Hills University
Online forma Denní studium 1 - 3 roky Přihlašování započato Spojené státy americké USA Online

MBA je mezinárodně uznáván jako nejvhodnější kvalifikaci k přípravě podnikání lidí pro úspěšnou kariéru v rámci vedoucích kádrů jejich organisations.An MBA zlepšuje manažerské dovednosti účastníků a inovačních studijních témat odemknout nové poznatky, které vede rozvojové vůdce tvůrčím způsobem hrát definitivní přidanou hodnotou roli v rámci svých organizací.

Master of Business Administration s koncentrací v oblasti informačních technologií

PATTEN UNIVERSITY
Online forma Spojené státy americké Oakland USA Online

Master of Business Administration je profesionální titul v úvahu ve všech průmyslových odvětvích. Studenti první účasti v integrovaném osnov zkoumá funkčních oblastí podnikání, pak přizpůsobíte manažerské znalosti a dovednosti výběrem koncentraci.

Master of Business Administration s koncentrací v oblasti lidských zdrojů

PATTEN UNIVERSITY
Online forma Spojené státy americké Oakland USA Online

Koncentrace lidských zdrojů poskytuje další ročníkové práce v rozvoji dovedností a řízení a budování vysoce výkonných týmů a efektivní organizační struktury v rozmanité a globální pracovní síly. Je zaměřen na přípravu absolventů, aby se na transformativní lidských zdrojů vedoucí role v globální korporace a podniky.

Master of Business Administration s koncentrací v řízení prodeje

PATTEN UNIVERSITY
Online forma Spojené státy americké Oakland USA Online

Koncentrace Sales Management poskytuje další ročníkové práce v podnikatelské strategii, řízení prodeje a vedení. Je zaměřen na přípravu absolventů pochopit, jak úspěšně prodávat produkty a služby na výkonné úrovni tvůrců firemní rozhodnutí a řídit vysoce efektivní globální prodejní síly.