Filter
MBA
Spojené státy americké Alabama Troy Typ studia: Dálkové Tempo: Všechny

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Troy - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Troy

Vzhledem k tomu moc MBA a dveře se otevřou, síť nabízí a řešení problémů dovednosti se učí, studenti ekonomie musí být více zapojen do jejich vzdělávání a učinit vědomé úsilí pochopit, co chtějí dostat z jejich MBA.

Pokud chcete vylézt na firemním žebříčku a získat manažerskou pozici, MBA je pro vás. Tento program vám znalosti a dovednosti, aby získali všestrannost, pokud jde o porozumění, z řady funkčních, obchodních oblastech. Plus schopnost používat nástroje a analýzy, s cílem přispět ke strategickému plánování a rozhodování.

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Troy je město v Pike County, Alabama, Spojené státy americké. Troy University je komplexní čtyřletý veřejná vysoká škola, která má současnou studentskou populaci asi 7000 na svém hlavním kampusu se nachází ve městě Troy. Zařízení se nachází na pozemku univerzity nejsou otevřeny pro veřejnost.

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Troy - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Spojené státy americké, Troy. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

Čtěte více Méně

1 Výsledky v MBA, Troy, Dálkové

Troy University

... [+]

Účelem programu Master of Business Administration je nabídnout studentům příležitost získat dovednosti v oblasti obecného podnikového řízení a rozhodovacích dovedností, které jim umožní vykonávat manažerské povinnosti jak v soukromém, tak ve veřejném sektoru.

V důsledku úspěšného dokončení programu MBA by absolventi měli zlepšit svou schopnost aplikovat silné dovednosti v oblasti řešení problémů v procesech strategického plánování v organizacích a efektivně využívat písemné a slovní komunikační dovednosti pro sdělování výsledků svých analýz a doporučení k řešení problémů .

Koncentrace nabízené v účetních a informačních systémech poskytují další specializované studie týkající se procesu strategického řízení v organizacích.... [-]

Spojené státy americké Troy
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině