MBASTUDIES

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Troy - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Troy

Masters of Business Administration (MBA) je postgraduální studijní programy v oblasti managementu, ve své vlastní ligu. MBA je tradiční akademický nabídku na manažerského vzdělávání. Univerzity odpovědět na otázky z oblasti podnikání pro přesné a hluboké kvalifikaci pro budoucí manažery a moderní založených na standardizované titulu. To je často zkrácen MBA nebo MBA av opozici k Master of Science (MSc) nebo Master of Arts (MA), aniž by dnes jednoznačně ukazuje na jednoho programu výhradně.

I když moje navštěvovat kurzy distančního vzdělávání on-line, některé univerzity držet zahájení na několika místech. Dalo by se dokonce přestat užívat třídy pro mnoho týdnů v průběhu roku bez vyřazení a bez házení své studentské půjčky na splacení. To je silný argument mnoho lidí se přihlíží při zapsal do distančního vzdělávání tříd.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Troy je město v Pike County, Alabama, Spojené státy americké. Troy University je komplexní čtyřletý veřejná vysoká škola, která má současnou studentskou populaci asi 7000 na svém hlavním kampusu se nachází ve městě Troy. Zařízení se nachází na pozemku univerzity nejsou otevřeny pro veřejnost.

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Troy - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Spojené státy americké, Troy. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

1 Výsledky v Magistr, Troy, Dálkové Filter

Troy University
MBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus
Online forma

Účelem programu Master of Business Administration je nabídnout studentům příležitost získat dovednosti v oblasti obecného podnikového řízení a rozhodovacích dovedností, které ...

Čtěte více