close

Filtry

Zobrazit výsledky

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Troy - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Troy

Masters of Business Administration (MBA) je postgraduální studijní programy v oblasti managementu, ve své vlastní ligu. MBA je tradiční akademický nabídku na manažerského vzdělávání. Univerzity odpovědět na otázky z oblasti podnikání pro přesné a hluboké kvalifikaci pro budoucí manažery a moderní založených na standardizované titulu. To je často zkrácen MBA nebo MBA… Čtěte více

Masters of Business Administration (MBA) je postgraduální studijní programy v oblasti managementu, ve své vlastní ligu. MBA je tradiční akademický nabídku na manažerského vzdělávání. Univerzity odpovědět na otázky z oblasti podnikání pro přesné a hluboké kvalifikaci pro budoucí manažery a moderní založených na standardizované titulu. To je často zkrácen MBA nebo MBA av opozici k Master of Science (MSc) nebo Master of Arts (MA), aniž by dnes jednoznačně ukazuje na jednoho programu výhradně.

I když moje navštěvovat kurzy distančního vzdělávání on-line, některé univerzity držet zahájení na několika místech. Dalo by se dokonce přestat užívat třídy pro mnoho týdnů v průběhu roku bez vyřazení a bez házení své studentské půjčky na splacení. To je silný argument mnoho lidí se přihlíží při zapsal do distančního vzdělávání tříd.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Troy je město v Pike County, Alabama, Spojené státy americké. Troy University je komplexní čtyřletý veřejná vysoká škola, která má současnou studentskou populaci asi 7000 na svém hlavním kampusu se nachází ve městě Troy. Zařízení se nachází na pozemku univerzity nejsou otevřeny pro veřejnost.

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Troy - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Spojené státy americké, Troy. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

Méně
format_list_bulleted Filtry

Troy University
Troy , Spojené státy americké

Účelem programu Master of Business Administration je nabídnout studentům příležitost získat dovednosti v oblasti obecného podnikového řízení a rozhodovacích dovedností, které ... +

Účelem programu Master of Business Administration je nabídnout studentům příležitost získat dovednosti v oblasti obecného podnikového řízení a rozhodovacích dovedností, které jim umožní vykonávat manažerské povinnosti jak v soukromém, tak ve veřejném sektoru. V důsledku úspěšného dokončení programu MBA by absolventi měli zlepšit svou schopnost aplikovat silné dovednosti v oblasti řešení problémů v procesech strategického plánování v organizacích a efektivně využívat písemné a slovní komunikační dovednosti pro sdělování výsledků svých analýz a doporučení k řešení problémů . Koncentrace nabízené v účetních a informačních systémech poskytují další specializované studie týkající se procesu strategického řízení v organizacích. -
MBA
Denní studium
Kombinované studium
Angličtina
Kampus
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory