Filter
MBA
Spojené státy americké Texas Houston Typ studia: Dálkové Tempo: Všechny

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Houston - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Houston

Vzhledem k tomu moc MBA a dveře se otevřou, síť nabízí a řešení problémů dovednosti se učí, studenti ekonomie musí být více zapojen do jejich vzdělávání a učinit vědomé úsilí pochopit, co chtějí dostat z jejich MBA.

Master of Business Administration (MBA) je předložen absolventů po ukončení dvouleté pokročilé a specializované studie zabývající se tématy, jako jsou obchod, management, finance a účetnictví. Vydělávat MBA může poskytnout absolventům konkurenční výhodu před ostatními uchazeči o zaměstnání v agresivním pracovním trhu.

 

I když moje navštěvovat kurzy distančního vzdělávání on-line, některé univerzity držet zahájení na několika místech. Dalo by se dokonce přestat užívat třídy pro mnoho týdnů v průběhu roku bez vyřazení a bez házení své studentské půjčky na splacení. To je silný argument mnoho lidí se přihlíží při zapsal do distančního vzdělávání tříd.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Uvedena jako největší město ve státě Texas a čtvrté největší celostátní počtu obyvatel, je město Houston proslulý masivní a jedinečné panorama, která ji definuje. Kromě toho, že více než 2 miliony lidí bydlí zde, město má čtyři státní univerzity v rámci svých hranic. To nezahrnuje větší počet soukromých vysokých vzdělávacích institucí.

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Houston - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Spojené státy americké, Houston. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

Čtěte více Méně

1 Výsledky v MBA, Houston, Dálkové

University of Houston - Clear Lake

Ať už jste začínající, postupující nebo změna svou kariéru ..., zda chcete hrát roli ve velkých nebo malých podniků ... veřejné nebo soukromé ... University of programu H ... [+]

mba

Ať už jste začínající, postupující nebo změna svou kariéru ..., zda chcete hrát roli ve velkých nebo malých podniků ... veřejné nebo soukromé ... University of programu Houston-Clear Lake MBA lze přizpůsobit dle své aktuální potřeby a připravit vás splnit svou budoucnost, kterým vás na správnou cestu a poskytne vám přístup ke zajímavých a náročných cílů, které leží mimo vaše očekávání.

Koncentrace

Studenti si mohou vybrat využít jejich 12 hodin absolvent volitelných získat formální spojení ve titul MBA.

Environmentálního managementu Koncentrace Finance Koncentrace Řízení lidských zdrojů Koncentrace International Business Koncentrace vedení Koncentrace Management Information Systems Koncentrace Řízení technologie - Vedení Koncentrace udržitelnost Koncentrace Studijní plán ... [-]
Spojené státy americké Houston
Září 2019
Denní studium
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině