Filter
MBA
Spojené státy americké Texas Dallas Typ studia: Dálkové Tempo: Všechny

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Dallas - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Dallas

Vzhledem k tomu moc MBA a dveře se otevřou, síť nabízí a řešení problémů dovednosti se učí, studenti ekonomie musí být více zapojen do jejich vzdělávání a učinit vědomé úsilí pochopit, co chtějí dostat z jejich MBA.

Pokud chcete vylézt na firemním žebříčku a získat manažerskou pozici, MBA je pro vás. Tento program vám znalosti a dovednosti, aby získali všestrannost, pokud jde o porozumění, z řady funkčních, obchodních oblastech. Plus schopnost používat nástroje a analýzy, s cílem přispět ke strategickému plánování a rozhodování.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Dallas, Texas má největší vnitrozemské metropolitní oblast v celé Spojené státy. Má nejen velmi mnoho univerzit a vysokých škol, ale lokálně v nedalekých okolních regionech.

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Dallas - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Spojené státy americké, Dallas. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

Čtěte více Méně

2 Výsledky v MBA, Dallas, Dálkové

University of Dallas College of Business

MBA pro zkušené odborníky je 30 kreditních hodin zrychlená trať určená pro ty, kteří mají více než 6 let odborných, manažerských nebo výkonných zkušeností, kteří jsou při ... [+]

The MBA pro zkušené odborníky je 30krát rychle urychlená trať určená pro ty, kteří mají více než 6 let odborné, manažerské nebo výkonné zkušenosti, kteří jsou připraveni spolupracovat se svými vrstevníky a vytvářet těžké a měkké dovednosti nezbytné k tomu, aby se stali skutečnými vůdci ve svém oboru.

Dosažte své cíle ...

.

[-]
Spojené státy americké Irving Dallas
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
15 - 18 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Dallas College of Business

Dallasská univerzita byla jednou z prvních škol ve Spojených státech, která vytvořila program MBA s profesionálními pracovníky. MBA je 39 hodina kreditní hodiny, která mů ... [+]

MBA je 39 hodina kreditní hodiny, která může být dokončena v pouhých pěti termínech. Vzhledem k individuální povaze programu mohou studenti absolvovat kurzy vlastním tempem, takže skutečná doba ukončení se bude lišit podle studenta.

Dobře zaokrouhlený učební plán ...

Náš program MBA s koncovou stopou je navržen tak, aby vám pomohl naučit se tvrdým a měkkým dovednostem, které vám pomohou spravovat organizaci v dnešním konkurenčním prostředí.

Můžete si vybrat z 12 koncentrací nebo si přizpůsobit svůj program pomocí naší funkce Cross-Functional .

Kurikulum MBA je rozděleno do tří klíčových oblastí:

• Core Creation Value (15 kreditních hodin) • Koncentrace / volitelný předmět (15 kreditních hodin) • integrované pokročilé jádro (9 kreditních hodin)... [-]

Spojené státy americké Dallas Irving
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině