MBASTUDIES.CZ

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Canyon - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Canyon

MBA je zkratka pro Master in Business Administration a skládá se z programu osnov, která poskytuje základ v základních konceptů podnikání, včetně vedení, finance, ekonomika, prodej, marketing, řízení lidských zdrojů a řízení dodavatelského řetězce.

Master of Business Administration (MBA) je absolventem stupeň, který trvá asi dva roky studia přijímat. Jedinci, kteří získají tento stupeň získat důležité znalosti a zkušenosti v rámci oblasti podnikání a řízení, a mohou být schopni rychle najít práci kvůli zlepšení jejich proficiencies.

 

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Canyon City v Texasu má rozumnou populaci jen přes 13,000. Jeho vzdělávací instituce jsou většinou poskytovány Canyon místním městském zapsat více než 3000 studentů ročně.

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Canyon - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Spojené státy americké, Canyon. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

2 Výsledky v MBA, Canyon, Dálkové Filter

Online MBA

West Texas A&M University - College of Business
Online forma Denní studium 1 rok Září 2019 Spojené státy americké Canyon

WT's College of Business má dnes jeden z nejlepších online MBA programů.

Mba

West Texas A&M University - College of Business
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 2 roky Září 2019 Spojené státy americké Canyon + 2 více

Program MBA na West Texas A & M University nabízí celou řadu možností pro studenty, kteří hledají profesionální obchodní titul z regionálně akreditované univerzity.