Filter
MBA
Spojené státy americké Texas Canyon Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

MBA studium v Canyon - Zde naleznete MBA studium v Canyon

Master of Business správy (MBA) je profesionální titul věnována těm, kteří studují řízení podniku na obchodní škole. Různé formy analýzy a strategie jsou pokryty, včetně operací, marketingu, financí a účetnictví.

Master of Business Administration (MBA) je absolventem stupeň, který trvá asi dva roky studia přijímat. Jedinci, kteří získají tento stupeň získat důležité znalosti a zkušenosti v rámci oblasti podnikání a řízení, a mohou být schopni rychle najít práci kvůli zlepšení jejich proficiencies.

 

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Canyon City v Texasu má rozumnou populaci jen přes 13,000. Jeho vzdělávací instituce jsou většinou poskytovány Canyon místním městském zapsat více než 3000 studentů ročně.

MBA studium v Canyon. Veškeré informace o MBA studiu v Canyon. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Canyon zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

West Texas A&M University - College of Business

WT's College of Business má dnes jeden z nejlepších online MBA programů. ... [+]

WT's College of Business má dnes jeden z nejlepších online MBA programů. Prodejní redaktoři Ranked WT na svém seznamu 50 nejlepších a nejkomplexnějších on-line MBA programů a na svém seznamu Top 10 nejdostupnějších online MBA titulů. GetEducated.com zařadil program WT MBA jako top 25 best buy (třetí z 120 komplexních programů pro rok 2006) pro regionálně akreditované programy.

Vysoká škola podnikání nabízí kompletní MBA program, který je k dispozici výhradně přes internet nebo může kombinovat on-line kurzy s kurzy kampusu splnit požadavky na titul. Studenti mohou absolvovat každý kurz požadovaný pro absolvování studia. Online kurzy jsou stejné, jaké musí studenti na univerzitě absolvovat, avšak obsahují pohodlí učení se z domova kdykoli během dne. Studenti, kteří nechtějí dokončit svůj kurz výhradně online, jsou vítáni k dokončení kurzů na akademické půdě kromě režimu online. Program MBA je obecně navržen pro dokončení v rámci dvouletého období, ačkoli několik studentů dokončí program v pouhých jeden rok, zatímco jiní trvat až šest let.... [-]

Spojené státy americké Canyon
Září 2019
Angličtina
Denní studium
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině
West Texas A&M University - College of Business

Program MBA na West Texas A & M University nabízí celou řadu možností pro studenty, kteří hledají profesionální obchodní titul z regionálně akreditované univerzity. ... [+]

Program MBA na West Texas A & M University nabízí celou řadu možností pro studenty, kteří hledají profesionální obchodní titul z regionálně akreditované univerzity. 250 studentů programu MBA má možnost soustředit se na management, marketing, biotechnologii a správu zdravotnictví, zemědělství a počítačové informační systémy (studenti, kteří mají zájem o účetní koncentraci, by měli zvážit program MPA, zatímco zájemci o hospodářskou nebo finanční koncentraci jsou vyzývány, aby zvážily program MSFE). Program kreditních hodin 36-57 MBA je určen k dokončení v rámci dvouletého období, ačkoli několik studentů dokončí program v tak krátké době jako jeden rok, zatímco ostatní trvají až šest let. Kurzy v kampusu (především v noci) a on-line kurzy jsou primárně způsoby dodávání titulu MBA. ... [-]

Spojené státy americké Canyon
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině