Filter
MBA
Spojené státy americké Massachusetts Springfield Typ studia: Dálkové Tempo: Všechny

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Springfield - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Springfield

Master of Business správy (MBA) se uděluje na postgraduální studenty, kteří dokončí program studia, které zkoumá různé aspekty podnikatelského světa, včetně marketingu, financí, účetnictví a lidských zdrojů. Je to jak profesionální a terminál stupeň.

MBA nebo Master of Business Administration je dvouletý studijní program. Za účelem sledování MBA, studenti musí být nejprve získal titul bakaláře v příbuzném oboru. V programu MBA, studenti obdrží podnikáním související ročníkovou práci, která je kvalifikovaná k obsluze a řídit podniky a firmy.

 

Zatímco kurzy distančního vzdělávání mají data splatnosti, které musí být splněny, je báječný dohoda o shodě o tom, kdy můžete provádět úkoly při studiu na dálku. S on-line, mohl opustíte diskusní skupinu podle potřeby vrátit se do práce a pak se připojit po práci v případě potřeby. Kurzy distančního vzdělávání může být v libovolném místě, máte přístup k Internetu. Můžete dokonce absolvovat kurzy z internetového salonku v každém hotelu na celém světě, pokud budete potřebovat dovolenou.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Springfield je město v západní Nové Anglii, a sídlo Hampden County, Massachusetts. Hartford-Springfield oblast jižně od Springfieldu je známý jako znalostní koridoru, protože hostí více než 160 tisíc vysokoškolských studentů a přes 32 univerzit a vysoké školy svobodných umění - druhý nejvyšší koncentraci vysokoškolských vzdělávacích institucí ve Spojených státech.

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Springfield - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Spojené státy americké, Springfield. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

Čtěte více Méně

1 Výsledky v MBA, Springfield, Dálkové

Western New England University

Nejlepší obchodní školy na světě jsou akreditovány AACSB International - asociace pro Advance Collegiate školy podnikání. Západní New England University je pouze soukrom ... [+]

Získejte svůj titul MBA na jedné z nejlepších: Western New England University

Akreditovaný AACSB International

Nejlepší obchodní školy na světě jsou akreditovány AACSB International - asociace pro Advance Collegiate školy podnikání. Západní New England University je pouze soukromá instituce v západním Massachusetts akreditována AACSB International a méně než 5% z obchodních programů na světě držet tuto akreditaci.

AACSB představuje nejvyšší úroveň úspěchu pro obchodní školy po celém světě. Členské instituce potvrzují svůj závazek ke kvalitě a neustálé zlepšování prostřednictvím pečlivého a komplexního přezkumu víceletého.... [-]

Spojené státy americké Springfield
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
18 - 22 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině