MBASTUDIES

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Springfield - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Springfield

Studenti často kladou otázku, zda jejich rozhodnutí vystoupit z firemního světa a vydejte se na drahé MBA byl moudrý. Až do nedávné doby byla nejtěžší část MBA dostat přijat top obchodní školy. S MBA byl ekvivalent mezi dvěma a půl a čtyři roky další hodnocení zážitek. Je to v době, jako je tato, že si uvědomíte skutečnou hodnotu MBA.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Springfield je město v západní Nové Anglii, a sídlo Hampden County, Massachusetts. Hartford-Springfield oblast jižně od Springfieldu je známý jako znalostní koridoru, protože hostí více než 160 tisíc vysokoškolských studentů a přes 32 univerzit a vysoké školy svobodných umění - druhý nejvyšší koncentraci vysokoškolských vzdělávacích institucí ve Spojených státech.

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Springfield - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Spojené státy americké, Springfield. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

1 Výsledky v Magistr, Springfield, Dálkové Filter

Masters of Business Administration (MBA)

Western New England University
MBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
18&nbsp;-&nbsp;22 měsíce
Angličtina
Kampus
Online forma

Nejlepší obchodní školy na světě jsou akreditovány AACSB International - asociace pro Advance Collegiate školy podnikání. Západní New England University je pouze soukromá inst ...

Čtěte více