MBASTUDIES.CZ

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - South Carolina - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - South Carolina

Vzhledem k tomu moc MBA a dveře se otevřou, síť nabízí a řešení problémů dovednosti se učí, studenti ekonomie musí být více zapojen do jejich vzdělávání a učinit vědomé úsilí pochopit, co chtějí dostat z jejich MBA.

Master of Business Administration nebo MBA je dvouletý studijní úroveň absolventa, že jednotlivci mohou sledovat po získání titulu bakalář. Vydělávat MBA může pomoci absolventům získat důležité znalosti, dovednosti a zkušenosti, kteří chtějí začít kariéru v podnikovém světě.

 

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - South Carolina - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Spojené státy americké, South Carolina. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

5 Výsledky v MBA, South Carolina, Dálkové Filter

Master of Business Administration (MBA)

Anderson University South Carolina
Kampus Online forma Denní studium Kombinované Kontaktuj školu Spojené státy americké Anderson Kolumbie Ibagué Greenville + 4 více

Master Of Business Administration - Sportovní Marketing

Winthrop University Online
Online forma Kombinované Leden 2020 Spojené státy americké Rock Hill

Online program Master of Business Administration (MBA) Winthrop University se zaměřením na sportovní marketing

Master of Business Administration - Strategické vedení

Winthrop University Online
Online forma Kombinované Leden 2020 Spojené státy americké Rock Hill

Online program Master of Business Administration (MBA) Winthrop University s koncentrací v oblasti strategického vedení učí dovednosti, které studenti potřebují, aby se stali manažery na úrovni výkonných pracovníků prostřednictvím kurzů ve vedení, globální konkurenceschopnosti a řízení lidských zdrojů. Absolventi jsou připraveni postupovat ve své kariéře a vynikají jako vedoucí pracovníci nebo vedoucí pracovníci.

Master of Business Administration - Marketing

Winthrop University Online
Online forma Kombinované Leden 2020 Spojené státy americké Rock Hill

Online program Master of Business Administration (MBA) Winthrop University se zaměřením na marketing zkoumá témata včetně globální konkurenceschopnosti, elektronického obchodování, psaní obchodních plánů, chování kupujících, marketingový výzkum a další marketingová témata. Mnoho absolventů pokračuje v práci pro organizace, jako jsou reklamní agentury a oddělení podnikového marketingu.

Master of Business Administration - Vlastní

Winthrop University Online
Online forma Kombinované Leden 2020 Spojené státy americké Rock Hill

Online program Master of Business Administration (MBA) Winthrop University umožňuje studentům vést přesvědčení v jejich současných a budoucích rolích. Učte se v přísném programu akreditovaném AACSB, který je vyučován specializovanou fakultou odhodlanou k vašemu úspěchu. Absolvujte schopnost a důvěru v řešení dnešních nejtěžších obchodních výzev.