MBASTUDIES.CZ

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - San Angelo - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - San Angelo

MBA (Master of Business Administration) je postgraduální titul, který se uděluje studentům, kteří zvládli studium podnikání. Titul MBA je považována za jednu z nejprestižnějších a nejžádanějších titulů na světě.

Jednotlivci, kteří již získali bakalářský titul a chtějí dále zvyšovat své znalosti a školení mohou vybrat vydělat Master of Business Administration, nebo MBA. MBA je dvouletý program, který může pomoci připravit absolventy pro kariéru v oblasti vedení a řízení v obchodním světě.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

USA zůstává světově nejpopulárnější destinací pro zahraniční studenty. Univerzity v USA dominují světového žebříčku a země nabízí také širokou škálu zajímavých studijních míst. State University systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusy šíří po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

San Angelo se nachází v Texasu, USA. Město je známé pod různými jmény, jako je Angelo, River City, Concho město a perlou Conchos.

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - San Angelo - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Spojené státy americké, San Angelo. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

1 Výsledky v MBA, San Angelo, Dálkové Filter

MBA

Angelo State University College of Business
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíců Srpen 2019 Spojené státy americké San Angelo + 2 více

Master of Business Administration (MBA) studijní program poskytuje vzdělávací důraz na vedení, nabízí širokou perspektivu podnikání, a je navržen tak, aby rozvíjet a zlepšovat obchodní dovednosti a znalosti, které jsou cenné pro manažery, manažery a správci. V rámci programu jsou integrovány mezinárodní obchodní a obchodní etika.