MBA

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Rutgers STEM MBA označení

Rutgers Business School MBA je nyní STEM-určený titul. Program Rutgers STEM MBA přináší důkladné datové a analytické poznatky, které jsou součástí jeho manažerského vzdělávání od roku 1956. Výsledkem je, že studenti, kteří sledují toto označení, opouštějí program se schopností aplikovat technické, metodické a inovativní myšlenkové procesy k obchodním problémům.

Toto označení vám otevírá nové příležitosti k přizpůsobení učebních osnov tak, aby odpovídaly vašim kariérním cílům, a vztahuje se na všechny koncentrace MBA. Chcete-li toho dosáhnout, musíte absolvovat 50% z celkových požadovaných kreditů pro váš program s kurzy, které spadají pod STEM.

Kandidáti MBA, kteří získají toto označení, mají významnou hodnotu. Dnešní podniky jsou více řízeny daty než dříve a hledají zaměstnance, kteří mohou své analytiky posunout na jinou úroveň. STEM signalizuje zaměstnavatelům, že máte školení a dovednosti k řešení této výzvy. Zahraniční studenti s titulem STEM si mohou jeden rok OPT rozšířit na celkem 36 měsíců. Tato příležitost vám poskytne delší období k získání praktických zkušeností v oboru souvisejícím se STEM. Tvrdé dovednosti, které se naučíte, jsou přenositelné napříč průmyslovými odvětvími a funkcemi, což posiluje vaši schopnost přechodu ve vaší kariéře.

Dáme vám možnosti, které potřebujete, abyste měli Rutgers MBA na dosah.

Vytvořeno pro zaneprázdněné pracovní profesionály, nabízíme kombinaci večerních, víkendových a online kurzů, které lze absolvovat v Newarku a New Brunswicku, nebo na našich satelitních místech v Jersey City a Morristownu. A můžete začít kdykoli, co vám nejlépe vyhovuje - na podzim, na jaře nebo v létě.

# 1 Public Business School na severovýchodě (Zdroj: US News & World Report, 2017)

Zaměstnanost č. 1 MBA v USA (Zdroj: Bloomberg, 2016)

Návratnost investic č. 1, zvýšení platů (%) v USA (Zdroj, Financial Times, 2017)

Posunujte svou kariéru.

Inovativní učební plán. Cenné praktické zkušenosti. Rutgers MBA vás umístí za bezkonkurenční úspěch v oblasti kariéry podle vašeho výběru.

Učte se ještě dnes. Vést zítra.

Jako student Rutgers MBA budete mít přístup k prvotřídním fakultám a odborníkům, kteří jsou odborníky ve svých oborech. A díky vysoce hodnoceným programům podporovaným průmyslově informovanými osnovami, které se vyvíjejí v reálném čase, tyto znalosti okamžitě použijete.

S více než 10 koncentracemi na výběr máte příležitost přizpůsobit program, který podporuje vaše kariérní aspirace.

Zjistěte, která koncentrace je pro vás nejlepší

 • Analýza a správa informací
 • Koncentrace zdravotní péče na míru
 • Finance
 • Globální podnikání
 • Marketing
 • Marketing Research Insights & Analytics
 • Farmaceutický management
 • Nemovitost
 • Strategie a vedení
 • Řízení dodavatelského řetězce
 • Komercializace technologií, inovace a podnikání

Možnosti globálního studia

Naši studenti mají možnost rozšířit své akademické zkušenosti daleko za místní učebnu. Různé možnosti mezinárodního studia zahrnují výlety do Číny, Kostariky, Indie, Francie a Německa, jakož i výměnné programy s uznávanými evropskými postgraduálními školami.

Dosáhněte svých kariérních cílů

Naši specializovaní zaměstnanci pro řízení kariéry a naši talentovaní studenti MBA jsou výkonnou kombinací. To je důvod, proč jsme zařazeni na 1. místo v MBA zaměstnání v Big 10, # 1 v MBA umístění v celostátním měřítku a # 1 v návratnosti investic a zvýšení platů v USA

Odpovídající zkušenost

Umístění na firemní stáž, kurzy MBA Team Consulting, soutěže o případové studie, vedení mentorů a další zkušenosti z reálného světa připravují naše studenty na to, aby se dnes stali lídry zítřka.

Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

A Rutgers business education prepares students for success – not just in their chosen fields but also in their lives. From our comprehensive undergraduate courses to our highly rated MBA program, a Ru ... Čtěte více

A Rutgers business education prepares students for success – not just in their chosen fields but also in their lives. From our comprehensive undergraduate courses to our highly rated MBA program, a Rutgers education is a life-changing experience that gives the student the skills and knowledge to compete globally while broadening their appreciation for how the world works. Many describe it as one of the most rewarding experiences of their lives – professionally and personally. Méně
Nový Brunswick , Newark , Jersey City , Morristown + 3 Více Méně