MBASTUDIES.CZ

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Slippery Rock - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Slippery Rock

Master of Business správy, známý jako MBA, je absolvent titul uděluje těm, kteří dokončí program se zaměřením na řízení podniku. Finance, účetnictví, lidských zdrojů, a další témata podnikáním související jsou zaměřeny na.

Master of Business Administration nebo MBA je dvouletý studijní úroveň absolventa, že jednotlivci mohou sledovat po získání titulu bakalář. Vydělávat MBA může pomoci absolventům získat důležité znalosti, dovednosti a zkušenosti, kteří chtějí začít kariéru v podnikovém světě.

 

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Slippery Rock - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Spojené státy americké, Slippery Rock. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

1 Výsledky v MBA, Slippery Rock, Dálkové Filter

MBA (Master of Business Administration)

Slippery Rock University
Kampus Online forma Denní studium 1 rok Přihlašování započato Spojené státy americké Slippery Rock + 1 více

MBA je zásadní pro studenty, kteří chtějí mít konkurenční výhodu v obchodním světě, když absolvují.