Filter
MBA
Spojené státy americké Pennsylvania Slippery Rock Typ studia: Dálkové Tempo: Všechny

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Slippery Rock - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Slippery Rock

Master of Business správy, známý jako MBA, je absolvent titul uděluje těm, kteří dokončí program se zaměřením na řízení podniku. Finance, účetnictví, lidských zdrojů, a další témata podnikáním související jsou zaměřeny na.

Master of Business Administration nebo MBA je dvouletý studijní úroveň absolventa, že jednotlivci mohou sledovat po získání titulu bakalář. Vydělávat MBA může pomoci absolventům získat důležité znalosti, dovednosti a zkušenosti, kteří chtějí začít kariéru v podnikovém světě.

 

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Slippery Rock - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Spojené státy americké, Slippery Rock. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

Čtěte více Méně

1 Výsledky v MBA, Slippery Rock, Dálkové

Slippery Rock University

MBA je zásadní pro studenty, kteří chtějí mít konkurenční výhodu v obchodním světě, když absolvují. ... [+]

MBA (Master of Business Administration)

MBA je zásadní pro studenty, kteří chtějí mít konkurenční výhodu v obchodním světě, když absolvují. SRU MBA je zrychlený program nabízený v Regional Learning Alliance (RLA) v Cranberry, PA. Tento smíšený program zahrnuje jak tradiční online, tak tradiční kurzy pro výjimečnou flexibilitu a umožňuje profesionálům, aby získali své MBA s vyučovanými večery. Studenti mohou program dokončit za pouhý rok nebo částečně, aby vyvážení pracovních a životních potřeb. MBA je nabízena v obecné skladbě (33 kreditů), účetnictví / finance (36 kreditů) a manažerské / marketingové dráhy (36 kreditů).

Popis... [-]
Spojené státy americké Slippery Rock
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině