MBASTUDIES.CZ

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Philadelphia - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Philadelphia

Master of Business správy (MBA) je profesionální titul věnována těm, kteří studují řízení podniku na obchodní škole. Různé formy analýzy a strategie jsou pokryty, včetně operací, marketingu, financí a účetnictví.

MBA je program určený pro studenty, kteří se chtějí dále své akademické dovednosti a aplikovat je na skutečných reálných obchodních situacích. Vede studenty k zamyšlení a přemístit se z hlediska výběru své budoucí kariéry. Studenti získají široké znalosti klíčových funkcí řadě obchodních oblastí a využít své dovednosti, aby přispěly k strategického směřování podniku.

I když moje navštěvovat kurzy distančního vzdělávání on-line, některé univerzity držet zahájení na několika místech. Dalo by se dokonce přestat užívat třídy pro mnoho týdnů v průběhu roku bez vyřazení a bez házení své studentské půjčky na splacení. To je silný argument mnoho lidí se přihlíží při zapsal do distančního vzdělávání tříd.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Philadelphia je největší město v Pennsylvánii. Spolu s vysokoškolskými zařízeními město je známé pro umění a kulturu. Na východním pobřeží, Philadelphia je druhým nejvíce studentů koncentrované město.

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Philadelphia - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Spojené státy americké, Philadelphia. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

2 Výsledky v MBA, Philadelphia, Dálkové Filter

MBA: Data Intelligent MBA

Saint Joseph's University, Haub School of Business
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 2 - 3 roky Přihlašování započato Spojené státy americké Philadelphia + 2 více

Získejte MBA, kterou jste vždycky chtěli, získávat cenné odborné znalosti v obchodní analýze.

Master of Business Administration (MBA)

Saint Joseph's University, Haub School of Business
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 1 - 3 roky Přihlašování započato Spojené státy americké Philadelphia + 2 více

Rychle sledovat své MBA ... a vaši kariéru Náš jedinečně flexibilní obchodní program pro absolventy je zaměřen na vás a vaši kariéru, kombinující široce aplikovatelné obchodní dovednosti a odborné znalosti s pokročilými obchodními pověřeními, které hledají zaměstnavatelé.