Filter
MBA
Spojené státy americké Maine Orono Typ studia: Dálkové Tempo: Všechny

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Orono - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Orono

MBA je zkratka pro Master in Business Administration a skládá se z programu osnov, která poskytuje základ v základních konceptů podnikání, včetně vedení, finance, ekonomika, prodej, marketing, řízení lidských zdrojů a řízení dodavatelského řetězce.

MBA je program určený pro studenty, kteří se chtějí dále své akademické dovednosti a aplikovat je na skutečných reálných obchodních situacích. Vede studenty k zamyšlení a přemístit se z hlediska výběru své budoucí kariéry. Studenti získají široké znalosti klíčových funkcí řadě obchodních oblastí a využít své dovednosti, aby přispěly k strategického směřování podniku.

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Orono - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Spojené státy americké, Orono. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

Čtěte více Méně

1 Výsledky v MBA, Orono, Dálkové

UMaineOnline (University of Maine)

Program na Maine Business School MBA je určen pro studenty s dovedností a porozumění k dosažení dlouhodobého úspěchu ve složitém a rychle se měnící globální ekonomice. ... [+]

Všeobecný přehled o programu MBA

Program na Maine Business School MBA je určen pro studenty s dovedností a porozumění k dosažení dlouhodobého úspěchu ve složitém a rychle se měnící globální ekonomice.

Náš program poskytuje vzdělání zakotvené v základech, ale ten, který připravuje naše studenty na rozšíření manažerských pozicích, které vyžadují dovednosti v oblasti komunikace, přizpůsobování se změnám, a samozřejmě vedení. Program klade důraz na zkušenostní, hands-na učení, týmová práce a kritického myšlení. The University of Maine MBA program produkuje absolventy s praktickými obchodními dovednostmi a globálního hlediska, ale co je důležitější, vytváří podnikatelské sféry, kteří mohou myslet strategicky a kriticky, přizpůsobit a zvládat změny, inspirovat a vést a vytvořit a zprostředkovat vizi.... [-]

Spojené státy americké Orono
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině