Filter
MBA
Spojené státy americké Oregon Marylhurst Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

MBA studium v Marylhurst - Zde naleznete MBA studium v Marylhurst

MBA je zkratka pro Master in Business Administration a skládá se z programu osnov, která poskytuje základ v základních konceptů podnikání, včetně vedení, finance, ekonomika, prodej, marketing, řízení lidských zdrojů a řízení dodavatelského řetězce.

MBA je program určený pro studenty, kteří se chtějí dále své akademické dovednosti a aplikovat je na skutečných reálných obchodních situacích. Vede studenty k zamyšlení a přemístit se z hlediska výběru své budoucí kariéry. Studenti získají široké znalosti klíčových funkcí řadě obchodních oblastí a využít své dovednosti, aby přispěly k strategického směřování podniku.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Maryland je stav amerických a sdílení hranice s Virginii, Západní Virginie a okres Columbie. Mnoho historických a vysoce hodnoceny univerzity slouží tento stav. Existuje celá řada specializovaných odborných učilišť, které trénují s lékaři, zubaři, právníci, inženýři, sociální pracovníky a farmacie.

MBA studium v Marylhurst. Veškeré informace o MBA studiu v Marylhurst. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Marylhurst zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Tituly
Místo
Spojené státy americké
Oregon
Marylhurst
Typ studia
Tempo
Marylhurst University

Marylhurst University zrychluje online program MBA využívá specializovaných instruktorů, kteří spojují současné odborné zkušenosti s nejmodernějšími akademickými pracovní ... [+]

Marylhurst University zrychluje online program MBA využívá specializovaných instruktorů, kteří spojují současné odborné zkušenosti s nejmodernějšími akademickými pracovníky. Poskytují výjimečný vzdělávací zážitek, který čerpá od tvrdých kritiků, jako je například US News a World Report . Naši absolventi převzali klíčové pozice jako etickí vůdci v nejvyšších amerických společnostech a rozvíjeli globální vize, které záříme inovací a spoluprací.

Akreditovaný Northwest komisí na vysokých školách a univerzitách a udělena specializovaná akreditace od Mezinárodního shromáždění pro kolektivní obchodní vzdělávání, zrychlený program MBA umožňuje studentům dokončit stupeň úplně on-line za pouhých 18 měsíců.... [-]

Spojené státy americké Marylhurst
Září 2019
Angličtina
Kombinované
18 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Marylhurst University

... [+]

Dvě sobotní kurzy ve tříhodinovém dopoledním a odpoledním zasedání (9:00 - 16:00) [-]
Spojené státy americké Marylhurst
Září 2019
Angličtina
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Marylhurst University

... [+]

Program MBA Marylhurst je navržen tak, aby produkoval úspěšné absolventy: důvěryhodné a kompetentní jednotlivci se silnými analytickými, mluvícími a psanými dovednostmi a chápáním podnikání jako vzájemně propojeného procesu.

[-]
Spojené státy americké Marylhurst
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině