MBASTUDIES.CZ

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Cincinnati - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Cincinnati

Master of Business správy (MBA) je profesionální titul věnována těm, kteří studují řízení podniku na obchodní škole. Různé formy analýzy a strategie jsou pokryty, včetně operací, marketingu, financí a účetnictví.

Master of Business Administration nebo MBA je dvouletý studijní úroveň absolventa, že jednotlivci mohou sledovat po získání titulu bakalář. Vydělávat MBA může pomoci absolventům získat důležité znalosti, dovednosti a zkušenosti, kteří chtějí začít kariéru v podnikovém světě.

 

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Město Cincinnati, Ohio je známý pro své historické architektury, sportovní týmy a Jazz Ohio festival. To má spoustu významných univerzit a vysokých škol k vyzvednutí od.

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Cincinnati - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Spojené státy americké, Cincinnati. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

4 Výsledky v MBA, Cincinnati, Dálkové Filter

Master of Business Administration

Carl H. Lindner College of Business, University of Cincinnati
Kampus Online forma Denní studium Kombinované Září 2019 Spojené státy americké Cincinnati + 1 více

Celonárodně-zařadil Lindner MBA lze přizpůsobit na základě vašich zájmů a harmonogramu. Studenti Lindner MBA pocházejí z nejrůznějších prostředí, ale všechny mají stejný ochotu tvrdě pracovat, aby dosáhli svých cílů.

Program mba xpress

Indiana Wesleyan University College of Adult and Professional Studies
Online forma Kombinované 18 měsíce Září 2019 Spojené státy americké Marion Lexington Cincinnati Dayton + 3 více

IWU MBAXpress je program pro zvláštní jednotlivce, kteří mají sílu vůle a akademickou disciplínu, aby se účastnili urychleného, ​​intenzivního učebního plánu MBA, který je náročný a obohacující

Online MBA

Indiana Wesleyan University College of Adult and Professional Studies
Online forma Denní studium Září 2019 Spojené státy americké Marion Lexington Cincinnati Dayton + 2 více

Když si vyberete online stupeň MBA z IWU, zvolíte program, který vás rychle a efektivně učí tradiční disciplíny: ekonomika, finance, marketing, management

Master of Business Administration

Indiana Wesleyan University College of Adult and Professional Studies
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 2 roky Září 2019 Spojené státy americké Dayton Cincinnati Lexington Marion + 5 více

Program MBA zdůrazňuje získání technických dovedností řízení v rámci skupiny peerů nebo manažerského týmu.