MBASTUDIES.CZ

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Mount Vernon - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Mount Vernon

MBA (Master of Business Administration) je postgraduální titul, který se uděluje studentům, kteří zvládli studium podnikání. Titul MBA je považována za jednu z nejprestižnějších a nejžádanějších titulů na světě.

Master of Business Administration (MBA) je absolventem stupeň, který trvá asi dva roky studia přijímat. Jedinci, kteří získají tento stupeň získat důležité znalosti a zkušenosti v rámci oblasti podnikání a řízení, a mohou být schopni rychle najít práci kvůli zlepšení jejich proficiencies.

 

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Mount Vernon - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Spojené státy americké, Mount Vernon. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

2 Výsledky v MBA, Mount Vernon, Dálkové Filter

MBA - full-time

University of Baltimore, Merrick School of Business
Campus forma Online forma Denní studium 2 let September 2019 Spojené státy americké Mount Vernon + 1 více

The University of Baltimore MBA je navržen s vámi (a váš zaměstnavatel) v mysli. Máte možnost si vzít tříd v tradiční třídě, on-line, nebo obojí, je to vaše volba. Ať už se rozhodnete, budete učit se spolu s dalšími studenty, kteří se chtějí profesně růst, stejně jako vy.

Online MBA

University of Baltimore, Merrick School of Business
Online forma Denní studium Kombinované 2 let September 2019 Spojené státy americké Mount Vernon + 1 více

The University of programu Baltimore Online MBA nabízí stejný obsah, přísnost a spolupráce mezi fakultou a studenty, jak byste najít v našich face-to-face tříd.