Filter
MBA
Spojené státy americké Mississippi Jackson Typ studia: Dálkové Tempo: Všechny

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Jackson - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Jackson

Master of Business správy (MBA) se uděluje na postgraduální studenty, kteří dokončí program studia, které zkoumá různé aspekty podnikatelského světa, včetně marketingu, financí, účetnictví a lidských zdrojů. Je to jak profesionální a terminál stupeň.

MBA je program určený pro studenty, kteří se chtějí dále své akademické dovednosti a aplikovat je na skutečných reálných obchodních situacích. Vede studenty k zamyšlení a přemístit se z hlediska výběru své budoucí kariéry. Studenti získají široké znalosti klíčových funkcí řadě obchodních oblastí a využít své dovednosti, aby přispěly k strategického směřování podniku.

I když moje navštěvovat kurzy distančního vzdělávání on-line, některé univerzity držet zahájení na několika místech. Dalo by se dokonce přestat užívat třídy pro mnoho týdnů v průběhu roku bez vyřazení a bez házení své studentské půjčky na splacení. To je silný argument mnoho lidí se přihlíží při zapsal do distančního vzdělávání tříd.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Jackson, Wyoming je město domovem pro přibližně 10.000 obyvatel. Kromě toho je město obvykle navštíví miliony turistů ročně dluží jeho blízkosti různých místech, které zahrnují lyžařské středisko a národní park. Město má několik škol podávat a vysokými školami není daleko od dosahu.

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Jackson - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Spojené státy americké, Jackson. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

Čtěte více Méně

1 Výsledky v MBA, Jackson, Dálkové

Mississippi College

Master je v oboru Business Administration on-line (MBA) titul a tradiční, na místě curriculum zaměřit na poskytování přísné vzdělávací program, který může pomoci studentů ... [+]

Zasloužit si MBA on-line nebo na naší Campus

Master je v oboru Business Administration on-line (MBA) titul a tradiční, na místě curriculum zaměřit na poskytování přísné vzdělávací program, který může pomoci studentům rozvíjet kompetence v obecných manažerských dovedností a stát se klíčovými vůdci v rámci obchodní profese. Určen především pro profesionály, kteří chtějí dále své kariéry, naše on-line kurzy MBA a na místě programy mohou připravit studenty mít pokročilé znalosti v oblasti účetnictví, finance, marketing, organizační chování, ekonomie a statistiky.

Programy, hodící se k Vašemu život

Mississippi College je jediná škola ve stavu, který vám umožní sledovat tento stupeň zcela on-line, na místě nebo v hybridním formátu, aby se vešly ve svém nabitém programu. Navíc můžete získat tento titul v jak malý jako jeden rok prostřednictvím on-line vzdělávání, nebo on-kampusu tříd.... [-]

Spojené státy americké Jackson
Září 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině