Filter
MBA
Spojené státy americké Maryland Typ studia: Dálkové Tempo: Všechny

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Maryland - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Maryland

Masters of Business Administration (MBA) je postgraduální studijní programy v oblasti managementu, ve své vlastní ligu. MBA je tradiční akademický nabídku na manažerského vzdělávání. Univerzity odpovědět na otázky z oblasti podnikání pro přesné a hluboké kvalifikaci pro budoucí manažery a moderní založených na standardizované titulu. To je často zkrácen MBA nebo MBA av opozici k Master of Science (MSc) nebo Master of Arts (MA), aniž by dnes jednoznačně ukazuje na jednoho programu výhradně.

Master of Business Administration nebo MBA je dvouletý studijní úroveň absolventa, že jednotlivci mohou sledovat po získání titulu bakalář. Vydělávat MBA může pomoci absolventům získat důležité znalosti, dovednosti a zkušenosti, kteří chtějí začít kariéru v podnikovém světě.

 

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Maryland - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Spojené státy americké, Maryland. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

Čtěte více Méně

2 Výsledky v MBA, Maryland, Dálkové

University of Baltimore, Merrick School of Business

The University of Baltimore MBA je navržen s vámi (a váš zaměstnavatel) v mysli. Máte možnost si vzít tříd v tradiční třídě, on-line, nebo obojí, je to vaše volba. Ať už ... [+]

Baltimore MBA - Výkonný, flexibilní a Designed by vás. The University of Baltimore MBA je navržen s vámi (a váš zaměstnavatel) v mysli. Máte možnost si vzít tříd v tradiční třídě, on-line, nebo obojí, je to vaše volba. Ať už se rozhodnete, budete učit se spolu s dalšími studenty, kteří se chtějí profesně růst, stejně jako vy.

AACSB Mezinárodní akreditace zaručuje, že jsme vám nabízí kvalitní program, který vám může pomoci začít, ale v konečném důsledku poskytnout vám znalosti a dovednosti pro zítřek.

Jsme flexibilní, pokud jde o spuštění programu MBA.

ÚČAST třídy na Campus nebo Online Máte šest možností pro vstup do programu-na začátku některého relace, jak je uvedeno výše.... [-]

Spojené státy americké Mount Vernon
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Baltimore, Merrick School of Business

The University of programu Baltimore Online MBA nabízí stejný obsah, přísnost a spolupráce mezi fakultou a studenty, jak byste najít v našich face-to-face tříd. ... [+]

The University of programu Baltimore Online MBA nabízí stejný obsah, přísnost a spolupráce mezi fakultou a studenty, jak byste najít v našich face-to-face tříd.

Výhody on-line vzdělávání je, že můžete zúčastnit z libovolného místa s připojením k internetu, aniž by museli cestovat do areálu.

Výhody s on-line MBA na University of Baltimore jsou založeny na naší oddanosti pomáhat pracující profesionály získat jejich titul, zatímco žít svůj život.

Jsme se zaměřili na profesionály Od svého založení v roce 1925. Když jsme spustili naše Online MBA v roce 1999, jsme se stali první AACSB International akreditované školy průkopníkem webové MBA program.... [-]

Spojené státy americké Mount Vernon
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině