Filter
MBA
Spojené státy americké Indiana Marion Typ studia: Dálkové Tempo: Všechny

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Marion - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Marion

Master of Business správy (MBA) se uděluje na postgraduální studenty, kteří dokončí program studia, které zkoumá různé aspekty podnikatelského světa, včetně marketingu, financí, účetnictví a lidských zdrojů. Je to jak profesionální a terminál stupeň.

Master of Business Administration (MBA) je předložen absolventů po ukončení dvouleté pokročilé a specializované studie zabývající se tématy, jako jsou obchod, management, finance a účetnictví. Vydělávat MBA může poskytnout absolventům konkurenční výhodu před ostatními uchazeči o zaměstnání v agresivním pracovním trhu.

 

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Marion je město se nachází na levém břehu malebné Mississinewa (směje se vody) River. Město je pojmenované po Francis Marion, brigádní generál. Město je centrem z nejrychleji rostoucích univerzit s aktuálně nejlepších soukromých univerzit v USA. "

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Marion - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Spojené státy americké, Marion. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

Čtěte více Méně

3 Výsledky v MBA, Marion, Dálkové

Indiana Wesleyan University College of Adult and Professional Studies

IWU MBAXpress je program pro zvláštní jednotlivce, kteří mají sílu vůle a akademickou disciplínu, aby se účastnili urychleného, ​​intenzivního učebního plánu MBA, který j ... [+]

Jste výkonný výkonný pracovník, který potřebuje vaši MBA rychle? Máte čas a závazek k intenzivnímu MBA distančnímu studiu? Pak zvažte zapsání do Program MBAXpress.Program IWU MBAXpress je program pro zvláštní osoby, které mají vědomí a akademickou disciplínou k účasti na urychleném, intenzivním učebním plánu MBA, který je náročný i obohacující. Kromě zrychleného zatížení kurzu je časový závazek tohoto MBA distančního učení také větší. Pouze s těmi vyšší akademické kvalifikace, solidní obchodní zázemí a schopnost věnovat 24 až 30 hodin týdně programu se mohou zapsat. Přijímací standardy pro MBAXpress MBA program pro distanční vzdělávání jsou: ... [-]

Spojené státy americké Marion Lexington Cincinnati Dayton  + 1 Více
Září 2019
Angličtina
Kombinované
18 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Indiana Wesleyan University College of Adult and Professional Studies

Když si vyberete online stupeň MBA z IWU, zvolíte program, který vás rychle a efektivně učí tradiční disciplíny: ekonomika, finance, marketing, management ... [+]

V dnešním konkurenčním podnikatelském prostředí se oddělování od davu vyžaduje shromažďování všech dovedností a rozvíjení odbornosti pro myšlení "mimo krabici". Společnosti stále častěji používají MBA k tomu, aby kvalifikovali zaměstnance, když je uvažují o postupu. Získání online MBA titulu s IWU prokazuje vaši nadání jako moc-dosáhnout. Když si vyberete online titul MBA z IWU, vybíráte program, který vás rychle a efektivně učí tradiční disciplíny: ekonomika, finance, marketing, management. Ještě důležitější je, že studenti online programu MBA IWU se vyznačují svým závazkem k životu založenému na hodnotách.

Náklady a finanční pomoc ... [-]
Spojené státy americké Marion Lexington Cincinnati Dayton  + 1 Více
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Indiana Wesleyan University College of Adult and Professional Studies

Program MBA zdůrazňuje získání technických dovedností řízení v rámci skupiny peerů nebo manažerského týmu. ... [+]

Master of Business Administration (MBA) je program s 41 kreditními hodinami, který je navržen tak, aby splňoval celosvětovou potřebu znalostních a principiálně orientovaných vedení organizací. Zamýšlený pro přípravu manažerů jako ekonomických i etických vedoucích, program MBA zdůrazňuje integraci a aplikaci znalostí.

Specializace v: - Účetnictví - Aplikované řízení - Řízení zdravotní péče

Studenti se spojují s obchodem; připojení se prohloubí a rozšiřuje, jak probíhají jejich programy. Nové znalosti, dovednosti a nástroje rychle tvoří základ vedení v rozhodování v oblasti podnikání. Za tímto účelem se třídní struktura zabývá jak kvalitativními, tak kvantitativními dovednostmi, které vyžadují dnešní manažeři. Program MBA zdůrazňuje získání technických dovedností řízení v rámci skupiny peerů nebo manažerského týmu. Každý kurz vyžaduje přijetí individuálního a kooperativního přístupu k řešení problémů. Písemná analýza problému je nutná v průběhu celého programu, stejně jako rozvoj prezentačních dovedností. Kurikulum bude dokončeno v pořadí stanoveném univerzitou Indiana Wesleyan. Univerzita si vyhrazuje právo upravit učební plán podle potřeby. Absolventi MBA budou demonstrovat následující schopnosti: 1. Rozvíjet, provádět a vyhodnocovat složité obchodní plány; 2. Posoudit silné a slabé stránky personálního řízení; 3. Plánujte, organizujte a vyhodnocujte každodenní obchodní aktivity společnosti sami a ostatními. Absolventi budou využívat zdroje v rámci programu účinným, efektivním, etickým a humanitárním způsobem. Program MBA zdůrazňuje získání technických dovedností řízení v rámci skupiny peerů nebo manažerského týmu. Každý kurz vyžaduje přijetí kooperativního přístupu k řešení problémů. V celém procesu je zapotřebí psát analýzu problémů, stejně jako rozvoj skupinových prezentačních dovedností. Kurikulum bude dokončeno v pořadí stanoveném univerzitou Indiana Wesleyan. Univerzita si... [-]

Spojené státy americké Dayton Cincinnati Lexington Marion  + 1 Více
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině