MBASTUDIES

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Louisville - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Louisville

Master of Business správy, známý jako MBA, je absolvent titul uděluje těm, kteří dokončí program se zaměřením na řízení podniku. Finance, účetnictví, lidských zdrojů, a další témata podnikáním související jsou zaměřeny na.

Zatímco kurzy distančního vzdělávání mají data splatnosti, které musí být splněny, je báječný dohoda o shodě o tom, kdy můžete provádět úkoly při studiu na dálku. S on-line, mohl opustíte diskusní skupinu podle potřeby vrátit se do práce a pak se připojit po práci v případě potřeby. Kurzy distančního vzdělávání může být v libovolném místě, máte přístup k Internetu. Můžete dokonce absolvovat kurzy z internetového salonku v každém hotelu na celém světě, pokud budete potřebovat dovolenou.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Louisville je největší město v Kentucky domovském státě více než jeden milion obyvatel. Město hostí řadu institucí vyššího vzdělávání, které nabízejí širokou škálu programů.

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Louisville - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Spojené státy americké, Louisville. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

2 Výsledky v Magistr, Louisville, Dálkové Filter

Online MBA

University of Louisville - College of Business
MBA
10 Srp 2021
<
Kombinované studium
<
5 semestry
Angličtina
Online forma

Jedná se o stejnou vysoce kvalitní UofL MBA poskytovanou na akademické půdě, která však byla doručena 100% online za pouhých 5 semestrů.

Čtěte více

Inovace MBA

University of Louisville - College of Business
MBA
10 Srp 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
13&nbsp;-&nbsp;20 měsíce
Angličtina
Kampus
Online forma

Staňte se katalyzátorem změn ve vaší současné organizaci s UofL Innovation MBA. Od nových podniků po zavedené korporace, kreativita, řešení problémů a inovace podporují úspěšn ...

Čtěte více