MBASTUDIES.CZ

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Lexington - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Lexington

Master of Business správy, známý jako MBA, je absolvent titul uděluje těm, kteří dokončí program se zaměřením na řízení podniku. Finance, účetnictví, lidských zdrojů, a další témata podnikáním související jsou zaměřeny na.

MBA je program určený pro studenty, kteří se chtějí dále své akademické dovednosti a aplikovat je na skutečných reálných obchodních situacích. Vede studenty k zamyšlení a přemístit se z hlediska výběru své budoucí kariéry. Studenti získají široké znalosti klíčových funkcí řadě obchodních oblastí a využít své dovednosti, aby přispěly k strategického směřování podniku.

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Přezdíval "Horse světové hlavní město," město Lexington je druhé největší ve státě Kentucky, s odhadnutou populací asi 305,000. Vzdělávání je zde zdůrazněno, a to se odráží v žebříčku celostátního kurzu vysokoškolské vzdělání s téměř 40% obyvatel, kteří zde žijí s bakalářský titul. S více než osmi institucí vyššího vzdělání, město je hodnocena jako mezi nejvíce gramotné v zemi.

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Lexington - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Spojené státy americké, Lexington. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

3 Výsledky v MBA, Lexington, Dálkové Filter

Program mba xpress

Indiana Wesleyan University College of Adult and Professional Studies
Online forma Kombinované 18 měsíce Září 2019 Spojené státy americké Marion Lexington Cincinnati Dayton + 3 více

IWU MBAXpress je program pro zvláštní jednotlivce, kteří mají sílu vůle a akademickou disciplínu, aby se účastnili urychleného, ​​intenzivního učebního plánu MBA, který je náročný a obohacující

Online MBA

Indiana Wesleyan University College of Adult and Professional Studies
Online forma Denní studium Září 2019 Spojené státy americké Marion Lexington Cincinnati Dayton + 2 více

Když si vyberete online stupeň MBA z IWU, zvolíte program, který vás rychle a efektivně učí tradiční disciplíny: ekonomika, finance, marketing, management

Master of Business Administration

Indiana Wesleyan University College of Adult and Professional Studies
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 2 roky Září 2019 Spojené státy americké Dayton Cincinnati Lexington Marion + 5 více

Program MBA zdůrazňuje získání technických dovedností řízení v rámci skupiny peerů nebo manažerského týmu.