Filter
MBA
Spojené státy americké Kentucky Lexington Typ studia: Dálkové Tempo: Všechny

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Lexington - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Lexington

Master of Business správy, známý jako MBA, je absolvent titul uděluje těm, kteří dokončí program se zaměřením na řízení podniku. Finance, účetnictví, lidských zdrojů, a další témata podnikáním související jsou zaměřeny na.

MBA je program určený pro studenty, kteří se chtějí dále své akademické dovednosti a aplikovat je na skutečných reálných obchodních situacích. Vede studenty k zamyšlení a přemístit se z hlediska výběru své budoucí kariéry. Studenti získají široké znalosti klíčových funkcí řadě obchodních oblastí a využít své dovednosti, aby přispěly k strategického směřování podniku.

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Přezdíval "Horse světové hlavní město," město Lexington je druhé největší ve státě Kentucky, s odhadnutou populací asi 305,000. Vzdělávání je zde zdůrazněno, a to se odráží v žebříčku celostátního kurzu vysokoškolské vzdělání s téměř 40% obyvatel, kteří zde žijí s bakalářský titul. S více než osmi institucí vyššího vzdělání, město je hodnocena jako mezi nejvíce gramotné v zemi.

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Lexington - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Spojené státy americké, Lexington. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

Čtěte více Méně

3 Výsledky v MBA, Lexington, Dálkové

Indiana Wesleyan University College of Adult and Professional Studies

IWU MBAXpress je program pro zvláštní jednotlivce, kteří mají sílu vůle a akademickou disciplínu, aby se účastnili urychleného, ​​intenzivního učebního plánu MBA, který j ... [+]

Jste výkonný výkonný pracovník, který potřebuje vaši MBA rychle? Máte čas a závazek k intenzivnímu MBA distančnímu studiu? Pak zvažte zapsání do Program MBAXpress.Program IWU MBAXpress je program pro zvláštní osoby, které mají vědomí a akademickou disciplínou k účasti na urychleném, intenzivním učebním plánu MBA, který je náročný i obohacující. Kromě zrychleného zatížení kurzu je časový závazek tohoto MBA distančního učení také větší. Pouze s těmi vyšší akademické kvalifikace, solidní obchodní zázemí a schopnost věnovat 24 až 30 hodin týdně programu se mohou zapsat. Přijímací standardy pro MBAXpress MBA program pro distanční vzdělávání jsou: ... [-]

Spojené státy americké Marion Lexington Cincinnati Dayton  + 1 Více
Září 2019
Angličtina
Kombinované
18 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Indiana Wesleyan University College of Adult and Professional Studies

Když si vyberete online stupeň MBA z IWU, zvolíte program, který vás rychle a efektivně učí tradiční disciplíny: ekonomika, finance, marketing, management ... [+]

V dnešním konkurenčním podnikatelském prostředí se oddělování od davu vyžaduje shromažďování všech dovedností a rozvíjení odbornosti pro myšlení "mimo krabici". Společnosti stále častěji používají MBA k tomu, aby kvalifikovali zaměstnance, když je uvažují o postupu. Získání online MBA titulu s IWU prokazuje vaši nadání jako moc-dosáhnout. Když si vyberete online titul MBA z IWU, vybíráte program, který vás rychle a efektivně učí tradiční disciplíny: ekonomika, finance, marketing, management. Ještě důležitější je, že studenti online programu MBA IWU se vyznačují svým závazkem k životu založenému na hodnotách.

Náklady a finanční pomoc ... [-]
Spojené státy americké Marion Lexington Cincinnati Dayton  + 1 Více
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Indiana Wesleyan University College of Adult and Professional Studies

Program MBA zdůrazňuje získání technických dovedností řízení v rámci skupiny peerů nebo manažerského týmu. ... [+]

Master of Business Administration (MBA) je program s 41 kreditními hodinami, který je navržen tak, aby splňoval celosvětovou potřebu znalostních a principiálně orientovaných vedení organizací. Zamýšlený pro přípravu manažerů jako ekonomických i etických vedoucích, program MBA zdůrazňuje integraci a aplikaci znalostí.

Specializace v: - Účetnictví - Aplikované řízení - Řízení zdravotní péče

Studenti se spojují s obchodem; připojení se prohloubí a rozšiřuje, jak probíhají jejich programy. Nové znalosti, dovednosti a nástroje rychle tvoří základ vedení v rozhodování v oblasti podnikání. Za tímto účelem se třídní struktura zabývá jak kvalitativními, tak kvantitativními dovednostmi, které vyžadují dnešní manažeři. Program MBA zdůrazňuje získání technických dovedností řízení v rámci skupiny peerů nebo manažerského týmu. Každý kurz vyžaduje přijetí individuálního a kooperativního přístupu k řešení problémů. Písemná analýza problému je nutná v průběhu celého programu, stejně jako rozvoj prezentačních dovedností. Kurikulum bude dokončeno v pořadí stanoveném univerzitou Indiana Wesleyan. Univerzita si vyhrazuje právo upravit učební plán podle potřeby. Absolventi MBA budou demonstrovat následující schopnosti: 1. Rozvíjet, provádět a vyhodnocovat složité obchodní plány; 2. Posoudit silné a slabé stránky personálního řízení; 3. Plánujte, organizujte a vyhodnocujte každodenní obchodní aktivity společnosti sami a ostatními. Absolventi budou využívat zdroje v rámci programu účinným, efektivním, etickým a humanitárním způsobem. Program MBA zdůrazňuje získání technických dovedností řízení v rámci skupiny peerů nebo manažerského týmu. Každý kurz vyžaduje přijetí kooperativního přístupu k řešení problémů. V celém procesu je zapotřebí psát analýzu problémů, stejně jako rozvoj skupinových prezentačních dovedností. Kurikulum bude dokončeno v pořadí stanoveném univerzitou Indiana Wesleyan. Univerzita si... [-]

Spojené státy americké Dayton Cincinnati Lexington Marion  + 1 Více
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině