Filter
MBA
Spojené státy americké Illinois Joliet Typ studia: Dálkové Tempo: Všechny

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Joliet - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Joliet

MBA je zkratka pro Master in Business Administration a skládá se z programu osnov, která poskytuje základ v základních konceptů podnikání, včetně vedení, finance, ekonomika, prodej, marketing, řízení lidských zdrojů a řízení dodavatelského řetězce.

Master of Business Administration (MBA) je absolventem stupeň, který trvá asi dva roky studia přijímat. Jedinci, kteří získají tento stupeň získat důležité znalosti a zkušenosti v rámci oblasti podnikání a řízení, a mohou být schopni rychle najít práci kvůli zlepšení jejich proficiencies.

 

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Joliet - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Spojené státy americké, Joliet. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

Čtěte více Méně

1 Výsledky v MBA, Joliet, Dálkové

University of St. Francis

Master of Business Administration (MBA) v USF byla nedávno přepracována tak, aby reagovala na stále více konkurenčním, technologické a globálním světě řízení. ... [+]

Master of Business Administration (MBA) v USF byla nedávno přepracována tak, aby reagovala na stále více konkurenčním, technologické a globálním světě řízení.

USF je relevantní a on-trend kurikulum se zaměřuje na: Globální a konkurenční výzvy Hodnota řetězce podnikání Analytické myšlení Vedení a rozhodování Proč USF MBA? Učební osnovy jsou flexibilní, aby vyhovoval vašim profesní cíle Třídy jsou na místě v Joliet, IL nebo on-line Může být dokončen v roce 12-18 měsíců (v případě potřeby). Zeptejte se na jeden rok možnost MBA Připraví vám za smysluplný rozvoj Naše fakulta má obchodní zkušenosti Celoroční práce se vztahuje na reálném světě Až devět (9) hodin semestr úvěru mohou být převedeny Kvalifikovaní studenti mají možnost připojit Delta Mu Delta, mezinárodní národní čestná společnost ... [-]
Spojené státy americké Joliet
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 18 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině