Read the Official Description

přehled programu

Chcete posunout svou kariéru na další úroveň? Náš světový program MBA, čtvrtý největší v novém Anglii (za Harvardem, BU a MIT) a emulovaný na našich univerzitách v severním Miami a Denveru, je navržen tak, aby vyhovoval rozvržením pracovníků a dokonce je dokončen dokonce za pouhých 12 let měsíců.

Vyvinutá a aktualizovaná ve spolupráci s předními společnostmi, naše profesionálně zaměřené osnovy zahrnují projekty a výzvy v reálném světě, abyste získali zkušenosti - co zaměstnavatelé nejvíce oceňují.

Naši odborníci z fakulty jsou lídry v oboru, který vyučují. Vědí, co je potřeba k dosažení úspěchu ve svých příslušných oborech a podělte se s vámi o své poznatky.

Posílejte své dovednosti a znalosti ve všech funkčních oblastech podnikání. Zvyšte svou schopnost kriticky analyzovat informace. Poskytněte optimální řešení obchodních problémů. Naučíte se posuzovat a vyhodnocovat podniky s přihlédnutím k různým funkčním prostředím, neboť ovlivňují etické rozhodování v domácích i globálních organizacích.

Navíc můžete zvýšit svůj titul prostřednictvím volitelných předmětů, jako je marketing, finance, lidské zdroje, mezinárodní obchodní jednání, podnikání, pracovní vztahy a řízení značky.

Nabízíme také možnost jednoročního MBA. Získejte svůj MBA za 12 měsíců v našem programu denních a večerních kurzů. (Pouze Providence)

Mezinárodní studenti: Máte tříletý bakalářský titul z jiné země? Vezměte si předběžnou MBA kurzy, aby se vaše vzdělání rovnalo čtyřletému americkému bakalářskému titulu, zatímco splňujete předpoklady programu MBA. (Pouze Providence)

Vzorové kurzy

  • Efektivní vedení
  • Řízení provozu
  • Obchodní politika a strategie
  • Finanční výkaznictví a kontrola
  • Etika, sociální odpovědnost podniků
Program taught in:
Angličtina
Last updated September 20, 2018
This course is Online forma, Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
12 měsíců
Price
2,106 USD
Na kreditový kurz 3,0 semestru
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date