MBASTUDIES.CZ

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Illinois - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Illinois

Vzhledem k tomu moc MBA a dveře se otevřou, síť nabízí a řešení problémů dovednosti se učí, studenti ekonomie musí být více zapojen do jejich vzdělávání a učinit vědomé úsilí pochopit, co chtějí dostat z jejich MBA.

Master of Business Administration nebo MBA je dvouletý studijní úroveň absolventa, že jednotlivci mohou sledovat po získání titulu bakalář. Vydělávat MBA může pomoci absolventům získat důležité znalosti, dovednosti a zkušenosti, kteří chtějí začít kariéru v podnikovém světě.

 

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

USA zůstává světově nejpopulárnější destinací pro zahraniční studenty. Univerzity v USA dominují světového žebříčku a země nabízí také širokou škálu zajímavých studijních míst. State University systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusy šíří po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Illinois - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Spojené státy americké, Illinois. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

20 Výsledky v MBA, Illinois, Dálkové Filter

Mba

University of St. Francis
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 12 - 18 měsíců Září 2019 Spojené státy americké Joliet + 2 více

Master of Business Administration (MBA) v USF byla nedávno přepracována tak, aby reagovala na stále více konkurenčním, technologické a globálním světě řízení.

MBA on-line

Southern Illinois University, Carbondale - College of Business
Online forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let Září 2019 Spojené státy americké Carbondale + 1 více

Naše online Magisterské Program poskytuje pracovníky a příležitost vydělat přísný, akreditovaný absolvent titul bez přerušení jejich kariéry.

Master of Business Administration

DeVry University
Kampus Online forma Denní studium 3 semestry Přihlašování započato Spojené státy americké Chicago New York Pomona Fremont Los Angeles + 5 více

Je-li vaším cílem je v pohybu vpřed ve své kariéře, naše MBA programů1 může být klíčem k vašemu úspěchu. S komplexní MBA osnov pokrývající teoretické znalosti, jako je firemní postupy řízení a podnikání

Concordia University Chicago Core MBA

Concordia University Chicago
Kampus Online forma 1 - 2 let Srpen 2019 Spojené státy americké River Forest

Program MBA Concordia-Chicago je navržen tak, aby vám pomohl s obchodními znalostmi pro celou svou kariéru. Můžete přizpůsobit rychlost a program, který potřebujete pro své kariéry cíle.

MBA ve specializaci řízení sportu

Concordia University Chicago
Online forma Denní studium 2 semestry Srpen 2019 Spojené státy americké River Forest

Máte vášeň pro sport? Přeměňte tuto vášeň na vzrušující kariéru s MBA ve vedení sportu z Concordia University Chicago ! Sportovní průmysl jak v USA, tak i ve světě je velkým obchodem. Vzhledem k tomu, že sportovní průmysl často roste rychleji než národní HDP země, je potřeba provozovat kluby a sdružení jako organizované podniky.

MBA v oboru Školní management specializace

Concordia University Chicago
Kampus Online forma Denní studium 6 semestry Srpen 2019 Spojené státy americké River Forest + 1 více

MBA Concordia University Chicago se specializací na řízení školního podnikání poskytuje základy podnikání potřebné k vedení a řízení v dnešních stále složitějších vzdělávacích institucích. Tento charakteristický program je vhodný pro vzdělávací profesionály, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru, nebo pro každého, kdo chce přejít do oblasti vzdělávací správy.

MBA ve specializaci neziskového řízení

Concordia University Chicago
Online forma Denní studium 2 semestry Srpen 2019 Spojené státy americké River Forest

Řízení úspěšné neziskové organizace je velmi podobné řízení podniku. Concordia University Chicago specializace v oblasti neziskového řízení se zabývá jedinečnými atributy neziskové organizace a současně poskytuje solidní obchodní základnu v oblastech jako management, finance a marketing. Naše akademická historie je hluboce zakořeněna v přípravě studentů k tomu, aby sloužili druhým, a naši profesoři tuto tradici ilustrují.

MBA v oboru specializace Leadership and Change Management

Concordia University Chicago
Online forma Denní studium 2 semestry Srpen 2019 Spojené státy americké Chicago River Forest + 1 více

Concordia University Chicago MBA specializace a certifikát ve vedení a řízení změn budovat základy podnikání, které potřebujete k posílení své kariéry, zatímco se zaměřuje na přední lidi a organizace. Kurzy jsou navrženy tak, aby pomohly studentům porozumět hodnotě řady teorií vedení, mezikulturního dopadu vedení a praktických zkušeností a složitosti usnadňujících strategické změny. Studenti rozvíjejí vedoucí pracovníky, interpersonální a ovlivňující schopnosti, aby efektivně vytvářeli změny ve skupině. Absolventi úspěšně obhajují systémovou změnu při dosahování své organizace.

MBA ve specializaci řízení zdravotní péče

Concordia University Chicago
Online forma Denní studium 2 semestry Srpen 2019 Spojené státy americké River Forest

Pokud máte zájem o zlepšení své kariéry a získání manažerského postavení v organizaci související s poskytováním zdravotní péče, pomůže vám tam získat specializaci MBA v oblasti zdravotní péče. Odvětví zdravotnictví se nadále vyvíjí a čelí výzvám, které jsou vhodné pro MBA. Budete mít způsobilost sledovat manažerské pozice v oblasti zdravotní péče v oblasti lidských zdrojů, financí, informačních systémů a péče o pacienty.

MBA v oboru finanční specializace

Concordia University Chicago
Online forma Denní studium 2 semestry Srpen 2019 Spojené státy americké River Forest

Studium financí je více globální než kdy jindy. Finanční krize z posledního desetiletí je výzva k získání absolventů MBA, kteří jsou etické a disponují znalostmi a dovednostmi, které mají vyniknout ve finančním rozhodování. Jednotlivci s finančními znalostmi budou mít příležitost rozlišit se od svých vrstevníků a budovat celoživotní dovednosti a pozitivně ovlivňovat svět. Všechny hlavní manažerské pozice, bez ohledu na disciplínu, vyžadují znalost financí za účelem dosažení požadovaných výsledků. CUC MBA plus specializace v oblasti financí vás připraví na to, abyste se od sebe odlišovali od svých vrstevníků a budovali si celoživotní dovednosti a zároveň ovlivňovali svět společensky odpovědným způsobem.

MBA v oboru Podnikání Specializace

Concordia University Chicago
Online forma Denní studium 2 semestry Srpen 2019 Spojené státy americké River Forest

Concordia-Chicago nabízí MBA specializaci v podnikání, která poskytuje zkušenostní a akční učení. Obchodní studenti kombinují učební plán podnikatelské specializace, základní učební osnovy a stáže nebo pracovní zkušenosti s rozvojem podnikatelských akcí v reálném světě v rámci kurzů podnikání.

MBA v oboru digitálního marketingu

Concordia University Chicago
Online forma Denní studium Srpen 2019 Spojené státy americké River Forest

Budoucnost marketingu je nepochybně digitální. Dnešní rychle se rozvíjející technologie přeměňují obchodní prostředí způsobem, který vyžaduje posun v marketingové paradigmatu. Marketingové rozpočty se stále více převádějí od tradičního marketingu a reklamy na digitální, zatímco mobilní, sociální média a video výdaje se nadále zvyšují a mění tvář mediálního trhu.

MBA ve vedoucí škole Business Oficiální specializace

Concordia University Chicago
Kampus Online forma Denní studium Srpen 2019 Spojené státy americké River Forest

Concordia University Chicago se specializuje na řízení školního podnikání se společností Illinois Chief School Business Business (CSBO). Následující informace jsou určeny pouze pro uchazeče, kteří dosud nemají absolventský titul. (Pokud máte absolventský titul, klikněte sem a přejděte na příslušný program v oddělení vedení.)

MBA v oboru účetnictví

Concordia University Chicago
Online forma Denní studium 4 semestry Srpen 2019 Spojené státy americké River Forest

Ať už se chcete stát vysokoúrovňovým manažerem v korporaci nebo nezávislé CPA, MBA se specializací na účetnictví od Concordia University Chicago otevírá nesčetné množství kariérních možností. Získáte analytické a vodcovské dovednosti potřebné k tomu, abyste dokázali vyniknout v účetnictví. Absolventi MBA Concordia-Chicago přecházejí na pozice v oblasti auditu, daňové strategie a manažerského účetnictví.

Duální Magistr V Ošetřovatelství / Master Of Business Administration (MSN / MBA) \ t

Benedictine University Online
Online forma Kombinované 3 let Září 2019 Spojené státy americké Lisle

Vydělávání Dual MSN / MBA na benediktinské univerzitě vám pomůže stát se vůdcem služebníka, který dovede vést zdravotnické pracovníky a celé organizace dovedností prostřednictvím nevyhnutelných, ale nepředvídatelných změn.