MBASTUDIES.CZ

Kombinované MBA studium v Spojené státy americké - Idaho - Zde naleznete Kombinované MBA studium v Spojené státy americké - Idaho

MBA je o zdaleka nejúspěšnější stupeň 20. století. Podívejte se na amerických statistik. První stupeň nebyl dán, dokud 1900. Na konci 20. století měl 27% podíl na trhu všech absolventské hodnosti rozdávané.

MBA nebo Master of Business Administration je dvouletý studijní program. Za účelem sledování MBA, studenti musí být nejprve získal titul bakaláře v příbuzném oboru. V programu MBA, studenti obdrží podnikáním související ročníkovou práci, která je kvalifikovaná k obsluze a řídit podniky a firmy.

 

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Kombinované MBA studium v Spojené státy americké - Idaho - Veškeré informace o Kombinované MBA studiu v Spojené státy americké, Idaho. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

MBA v oblasti řízení informačních technologií

Boise State University College of Business & Economics
Kampus Denní studium Kombinované Září 2019 Spojené státy americké Boise

Poskytuje vysoce tržně a jedinečné dovednosti potřebné pro efektivní funkci v těch manažerských pozicích