Filter
MBA
Spojené státy americké New Jersey Hoboken Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

MBA studium v Hoboken - Zde naleznete MBA studium v Hoboken

Vydělávat Master of Business Administration (MBA) je dosaženo tím, že splní požadavky na absolventa programu na obchodní škole. Mnoho škol nabízí na plný úvazek, částečný úvazek, nebo on-line možnosti, jak vydělat si titul v řízení podniku.

Jednotlivci, kteří již získali bakalářský titul a chtějí dále zvyšovat své znalosti a školení mohou vybrat vydělat Master of Business Administration, nebo MBA. MBA je dvouletý program, který může pomoci připravit absolventy pro kariéru v oblasti vedení a řízení v obchodním světě.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

MBA studium v Hoboken. Veškeré informace o MBA studiu v Hoboken. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Hoboken zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Škola podnikání nabízí tři chutě svého MBA, aby splnila požadavky ambiciózních profesionálů, kteří se chtějí stát vůdci řešení problémů. ... [+]

Přehled

Škola podnikání nabízí tři chutě svého MBA, aby splnila požadavky ambiciózních profesionálů, kteří se chtějí stát vůdci řešení problémů.

Stevens MBA

Stevens MBA připravuje vás vést rozhovory o tom, jak technologie vytváří strategickou výhodu pro podnikání.

Jen málo programů MBA zvažuje, jak rychle revoluce dat změnila způsob, jakým manažeři rozpoznávají příležitosti a identifikují trendy. Stevens MBA je vyučován fakultou, která chápe tradiční manažerskou sadu nástrojů - marketing, strategie a finance - musí být doplněna dovednostmi v oblasti technologií a analytiky, aby se vytvořil úspěch.

Vaše kurzy budou obsahovat aplikovaná cvičení, která vás připraví na vůdce, který je schopen provádět rychlá rozhodnutí podporovaná daty. Kurz zdůrazňuje spolupráci prostřednictvím skupinových projektů a prezentací a rozvíjí svou kreativitu a dovednosti kritického myšlení prostřednictvím začlenění nových analytických nástrojů a nejnovějších poznatků z výzkumu.... [-]

Spojené státy americké Hoboken
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině