MBASTUDIES.CZ

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Tampa - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Tampa

MBA (Master of Business Administration) je postgraduální titul, který se uděluje studentům, kteří zvládli studium podnikání. Titul MBA je považována za jednu z nejprestižnějších a nejžádanějších titulů na světě.

MBA je program určený pro studenty, kteří se chtějí dále své akademické dovednosti a aplikovat je na skutečných reálných obchodních situacích. Vede studenty k zamyšlení a přemístit se z hlediska výběru své budoucí kariéry. Studenti získají široké znalosti klíčových funkcí řadě obchodních oblastí a využít své dovednosti, aby přispěly k strategického směřování podniku.

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Tampa Bay je turistické město na Floridě, známý pro své výhledem na moře a krásné pláže. Tampa je domovem několika univerzit a velké latinskoamerické populace.

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Tampa - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Spojené státy americké, Tampa. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

6 Výsledky v MBA, Tampa, Dálkové Filter

Online Master of Business Administration: Konformita, rizika a protiprahová koncentrace

University of South Florida
Online forma Denní studium Kombinované 4 - 6 semestry Kontaktuj školu Spojené státy americké Tampa + 1 více

Posílejte svou kariéru a vybudujte svou síť s programem MBA na národní úrovni - nyní ve vhodném online formátu. Vytváříme intelektuální kapitál a vyrábíme absolventy, kteří jsou připraveni na dnešní výzvy v oboru a jsou vyškoleni jako předchůdci na pracovišti zítřka.

MBA v mezinárodním obchodě ONLINE

Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris
Online forma Denní studium 12 - 15 měsíce Přihlašování započato Spojené státy americké Tampa Francie Paris + 2 více

45-kreditní Mezinárodní obchodní MBA studijní program může být dokončen do dvou semestrů a letní zasedání na plný úvazek, nebo ve dvou letech na částečný úvazek, pokud studenti mají své vysokoškolské studium v obchodním styku.

MBA v řízení informačních technologií ONLINE

Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris
Online forma Denní studium 15 měsíce Přihlašování započato Spojené státy americké Tampa Francie Paris + 2 více

Program pro řízení informačních technologií MBA je navržen tak, aby splňoval poptávku na trhu pro IT profesionály.

MBA v pohostinství a řízení cestovního ruchu

Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris
Kampus Online forma Denní studium Září 2019 Španělsko Madrid Spojené státy americké Tampa + 2 více

Začněte svou budoucnost v oblasti managementu mezinárodního pohostinství a cestovního ruchu. Naše mezinárodní MBA program pro pohostinství a cestovní ruch nabízí ideální umístění pro studenty a profesionály v oblasti podnikání, managementu hotelů / restaurací, cestovního ruchu nebo příbuzných oblastí, které si přejí získat pokročilý obchodní titul.

MBA v řízení informačních technologií

Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris
Kampus Online forma Denní studium Září 2019 Německo Heidelberg Spojené státy americké Tampa + 2 více

Program MBA v řízení informačních technologií je navržen tak, aby splňoval poptávku na trhu pro IT profesionály. Studenti musí absolvovat celkem 15 kurzů, včetně sedmi základních kurzů MBA, dvou volitelných kurzů a šesti IT kurzů. Program MBA se soustředěním v řízení informačních technologií může být dokončen ve dvou semestrech a jednom letním zasedání

Master of Business Administration

Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris
Kampus Online forma Denní studium Září 2019 Francie Paris Německo Heidelberg Španělsko Madrid Spojené státy americké Tampa + 6 více

Program 36 MBA Business Administration MBA vyžaduje kurzy zaměřené na směrové aspekty financí, účetnictví, marketingu a řízení. Případové studie jsou navrženy tak, aby připravovaly studenty na manažerské pozice v malých podnicích i ve velkých nadnárodních společnostech.