MBASTUDIES.CZ

Kombinované MBA studium v Spojené státy americké - El Monte - Zde naleznete Kombinované MBA studium v Spojené státy americké - El Monte

MBA je zkratka pro Master in Business Administration a skládá se z programu osnov, která poskytuje základ v základních konceptů podnikání, včetně vedení, finance, ekonomika, prodej, marketing, řízení lidských zdrojů a řízení dodavatelského řetězce.

Pokud chcete vylézt na firemním žebříčku a získat manažerskou pozici, MBA je pro vás. Tento program vám znalosti a dovednosti, aby získali všestrannost, pokud jde o porozumění, z řady funkčních, obchodních oblastech. Plus schopnost používat nástroje a analýzy, s cílem přispět ke strategickému plánování a rozhodování.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Město El Monte se nachází ve městě San Gabriel Valley v Los Angeles, Caliafornia. Jeho populace v roce 1930 použity být složen z bílých osadníků ačkoli v uplynulých letech, demografie se změnily Hispánci tvoří většinu.

Kombinované MBA studium v Spojené státy americké - El Monte - Veškeré informace o Kombinované MBA studiu v Spojené státy americké, El Monte. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

Online MBA ve výkonném managementu a podnikání

California Institute of Advanced Management
Online forma Denní studium Kombinované 11 - 22 měsíce Září 2019 Spojené státy americké El Monte + 1 více

Výkonný management společnosti CIAM

MBA ve výkonném managementu a podnikání

California Institute of Advanced Management
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 11 - 22 měsíce Přihlašování započato Spojené státy americké El Monte + 1 více

California Institute of Advanced Management ( CIAM ) je nezisková univerzita, která se zabývá poskytováním praktického, praktického a použitelného programu MBA založeného na zkušenostech z reálného světa. Konečné lhůty pro přijetí, s finanční pomocí pro ty, kteří se kvalifikují. POUŽÍVEJTE DNES!