MBASTUDIES.CZ

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - District of Columbia - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - District of Columbia

Master of Business správy, známý jako MBA, je absolvent titul uděluje těm, kteří dokončí program se zaměřením na řízení podniku. Finance, účetnictví, lidských zdrojů, a další témata podnikáním související jsou zaměřeny na.

MBA je program určený pro studenty, kteří se chtějí dále své akademické dovednosti a aplikovat je na skutečných reálných obchodních situacích. Vede studenty k zamyšlení a přemístit se z hlediska výběru své budoucí kariéry. Studenti získají široké znalosti klíčových funkcí řadě obchodních oblastí a využít své dovednosti, aby přispěly k strategického směřování podniku.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - District of Columbia - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Spojené státy americké, District of Columbia. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

5 Výsledky v MBA, District of Columbia, Dálkové Filter

Online Master of Business Administration

Boutique Universities Consortium
Online forma 18 měsíce Září 2019 Spojené státy americké USA Online San Diego Švýcarsko Switzerland Online Washington Spojené království London Geneva + 6 více

Obdržet plně akreditované MBA z americké univerzity k dosažení vašich profesních cílů. Není třeba se vzdálit nebo ukončit svou práci. Můžete dokončit svůj titul plně on-line a získat titul MBA na světové úrovni.

MBA v oboru vlády

Regis University, The College for Public Leadership
Online forma Denní studium Kombinované Září 2019 Spojené státy americké Washington

Master of Business Administration v Obchodním vlády nabízí solidní základní osnovu v obchodní dovednosti a aplikuje je na vládě prostředí.

Mba v oblasti energie a obnovitelných zdrojů energie

EUCLID (Euclid University)
Online forma Denní studium Kombinované 12 - 18 měsíce Přihlašování započato Spojené státy americké Washington Gambie Gambia Online + 3 více

Společná iniciativa s IOSD (Mezinárodní organizace pro udržitelný rozvoj), tato specializovaná a cenově dostupná MBA je trénovaný program ve stylu Oxford, který nastavuje bar z hlediska základních znalostí, tematického rozsahu a hloubky, stejně jako globální použitelnost.

Mba v islámském financování

EUCLID (Euclid University)
Online forma Denní studium Kombinované 12 - 36 měsíce Přihlašování započato Spojené státy americké Washington Gambie Gambia Online + 3 více

Společná iniciativa s ICCI (Instituce islámské obchodní a průmyslové komory), instituce Organizace islámské spolupráce, EUCLID MBA / IF je zlatým standardem pro komplexní studium absolventů v oblasti islámských financí, bankovnictví a globální ekonomiky.

Mba v oblasti udržitelného rozvoje a diplomacie

EUCLID (Euclid University)
Online forma Denní studium Kombinované 12 - 36 měsíce Přihlašování započato Spojené státy americké Washington Gambie Gambia Online + 3 více

MBA, který je zařazen do pozice 1 ve společné iniciativě s IOSD (Mezinárodní organizace pro udržitelný rozvoj), zůstává EUCLID MBA / SD referencí z hlediska získávání základních kompetencí MBA a globálního uchopení aplikované udržitelnosti.