MBASTUDIES.CZ

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Spojené státy americké

Studenti často kladou otázku, zda jejich rozhodnutí vystoupit z firemního světa a vydejte se na drahé MBA byl moudrý. Až do nedávné doby byla nejtěžší část MBA dostat přijat top obchodní školy. S MBA byl ekvivalent mezi dvěma a půl a čtyři roky další hodnocení zážitek. Je to v době, jako je tato, že si uvědomíte skutečnou hodnotu MBA.

MBA je program určený pro studenty, kteří se chtějí dále své akademické dovednosti a aplikovat je na skutečných reálných obchodních situacích. Vede studenty k zamyšlení a přemístit se z hlediska výběru své budoucí kariéry. Studenti získají široké znalosti klíčových funkcí řadě obchodních oblastí a využít své dovednosti, aby přispěly k strategického směřování podniku.

Zatímco kurzy distančního vzdělávání mají data splatnosti, které musí být splněny, je báječný dohoda o shodě o tom, kdy můžete provádět úkoly při studiu na dálku. S on-line, mohl opustíte diskusní skupinu podle potřeby vrátit se do práce a pak se připojit po práci v případě potřeby. Kurzy distančního vzdělávání může být v libovolném místě, máte přístup k Internetu. Můžete dokonce absolvovat kurzy z internetového salonku v každém hotelu na celém světě, pokud budete potřebovat dovolenou.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Spojené státy americké. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

72 Výsledky v MBA, Spojené státy americké, Dálkové Filter

MBA obchodní administrativa

Webster University
Campus forma Online forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2019 Spojené státy americké St. Louis Orlando Irvine Rakousko Vienna Nizozemsko Leiden Řecko Athens Thajsko Bangkok Švýcarsko Geneva Ghana Accra + 16 více

Webster University Master of Business Administration program je určen pro lidi, jako jste vy, na rychlé cestě k úspěchu. Je to dokonalá odpověď pro profesionály, kteří chtějí utvářet svůj vlastní osud, upgradovat své pověření a být strategickými hráči ve světě podnikání.

Mba - magisterský v obchodní administrativě

Unicaf University (ZM)
Campus forma Online forma Denní studium Kombinované 18 - 24 měsíců Přihlašování započato Kypr Larnaca Spojené státy americké New York Řecko Athens Rumunsko Bucharest Spojené království London Egypt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauricius Port Louis Keňa Nairobi Nigérie Lagos Somálsko Mogadishu Zambie Lusaka Jordánsko Irbid Cyprus Online + 29 více

Pro každý podnik orientovaný student nebo pracující Masters v oboru Business Administration je vstupní branou k úspěchu. Unicaf University špičkové MBA připravuje své absolventy na velmi náročný svět podnikání a poskytuje vynikající příležitost pro ambiciózní obchodní studenty nebo pracující profesionály ke zlepšení své kariéry.

MBA

Atlantic Business School
Online forma Denní studium 2 let September 2019 Spojené státy americké New Orleans

Hlavním cílem programu MBA je vytvořit manažery a vedoucí pracovníky kompetentní v oblasti strategického myšlení, provozní excelence, managementu lidí a samostatného vývoje, a zároveň pochopit klíčové součásti prodeje, marketingu, účetnictví, financí, řízení lidských zdrojů a organizačního chování.

MBA - Master of Business Administration

University of South Wales Online Programmes through UNICAF
Campus forma Online forma Denní studium Kombinované 18 - 24 měsíců September 2019 Spojené státy americké New York Řecko Athens Rumunsko Bucharest Spojené království London Egypt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauricius Port Louis Nigérie Lagos Somálsko Mogadishu Zambie Lusaka Jordánsko Irbid Kypr Cyprus Online + 26 více

MBA

Angelo State University College of Business
Campus forma Online forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíců August 2019 Spojené státy americké San Angelo + 2 více

Master of Business Administration (MBA) studijní program poskytuje vzdělávací důraz na vedení, nabízí širokou perspektivu podnikání, a je navržen tak, aby rozvíjet a zlepšovat obchodní dovednosti a znalosti, které jsou cenné pro manažery, manažery a správci. V rámci programu jsou integrovány mezinárodní obchodní a obchodní etika.

MBA: Data Intelligent MBA

Saint Joseph's University, Haub School of Business
Campus forma Online forma Denní studium Kombinované 2 - 3 let Přihlašování započato Spojené státy americké Philadelphia + 2 více

Získejte MBA, kterou jste vždycky chtěli, získávat cenné odborné znalosti v obchodní analýze.

Online MBA ve výkonném managementu a podnikání

California Institute of Advanced Management
Online forma Denní studium Kombinované 11 - 22 měsíců September 2019 Spojené státy americké El Monte + 1 více

Výkonný management společnosti CIAM

MBA

Johnson & Wales University
Campus forma Online forma 12 měsíců September 2019 Spojené státy americké Providence Miami Denver + 2 více

Chcete posunout svou kariéru na další úroveň? Náš světový program MBA, čtvrtý největší v novém Anglii (za Harvardem, BU a MIT) a emulovaný na našich univerzitách v severním Miami a Denveru, je navržen tak, aby vyhovoval rozvržením pracovníků a dokonce je dokončen dokonce za pouhých 12 let měsíců.

Master of Business Administration

McKendree University
Online forma September 2019 Spojené státy americké USA Online

Master of Business Administration (MBA)

Golden Gate University
Campus forma Online forma Denní studium Kombinované 6 - 8 semestry April 2019 Spojené státy americké San Francisco + 2 více

Integrovaný titul MBA, který připravuje studenty, aby vedli efektivně v dnešním komplexním podnikatelském prostředí.

MBA

Shippensburg University - John L. Grove College of Business
Campus forma Online forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2019 Spojené státy americké Shippensburg Harrisburg + 3 více

Získání MBA je těžká práce, ale přínosy stojí za to. Některé důvody, proč byste mohli považovat program MBA za: Zahrňte svou kariéru, Vydělávejte vyšší mzdy, založte si vlastní podnikání ...

Master of Business Administration

University Of North Carolina at Pembroke
Campus forma Online forma Denní studium Kombinované September 2019 Spojené státy americké Pembroke + 1 více

Ať už máte vysokoškolské vzdělání v oboru a chcete pokročit ve své kariéře nebo nemáte žádné bakalářské zkušenosti z podnikání a chcete kombinovat nadřízené manažerské dovednosti MBA s existujícími dovednostmi ke zlepšení vaší efektivity nebo chcete-li se pustit do nové kariéry, program MBA v UNCP je pro vás to pravé. Program MBA umožňuje absolvovat kurzy na plný úvazek nebo na částečný úvazek, při zachování své práce na plný úvazek.

Master of Business Administration (MBA)

Seton Hall W. Paul Stillman School of Business
Campus forma Online forma Denní studium Kombinované 2 - 5 let June 2019 Spojené státy americké South Orange + 2 více

Seton Hall univerzita je Stillman škola podnikání nabízí svět-třída absolventů vzdělání a je mezi vybranými několika s AACSB akreditací jak v podnikání a účetnictví. Škola Stillman je domovem špičkového programu MBA, který je zařazen na titul MBA č. 97 na základě časopisu US News a World Report. Existuje jedinečný důraz na etiku a vedoucí k účelu, který činí program skutečně od sebe oddělený.

Master of Business Administration (on-line)

Turner College - Columbus State University
Online forma Denní studium Kombinované 5 semestry June 2019 Spojené státy americké Columbus + 1 více

Turner College of Business nabízí on-line Master of Business Administration (MBA) míra přes Gruzii WebMBA®, konsorcium AACSB-akreditovaných škol.

MBA (Master of Business Administration)

Slippery Rock University
Campus forma Online forma Denní studium 1 rok Přihlašování započato Spojené státy americké Slippery Rock + 1 více

MBA je zásadní pro studenty, kteří chtějí mít konkurenční výhodu v obchodním světě, když absolvují.