MBASTUDIES.CZ

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Hartford - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Hartford

MBA (Master of Business Administration) je postgraduální titul, který se uděluje studentům, kteří zvládli studium podnikání. Titul MBA je považována za jednu z nejprestižnějších a nejžádanějších titulů na světě.

MBA je program určený pro studenty, kteří se chtějí dále své akademické dovednosti a aplikovat je na skutečných reálných obchodních situacích. Vede studenty k zamyšlení a přemístit se z hlediska výběru své budoucí kariéry. Studenti získají široké znalosti klíčových funkcí řadě obchodních oblastí a využít své dovednosti, aby přispěly k strategického směřování podniku.

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Jako hlavní město státu Connecticut, Hartford město hraje hostitele pro zdravé populace více než 120.000 obyvatel. To je přezdíval "pojištění světové hlavní město" vůči své dlouhé historii se pojišťovnictví. Existují různé vyšší vzdělávací instituce, které nabízejí programy, zejména v zákoně a obchodní profese.

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Hartford - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Spojené státy americké, Hartford. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

2 Výsledky v MBA, Hartford, Dálkové Filter

Mba

University of Hartford Online
Online forma Denní studium Kombinované 2 - 4 roky Září 2019 Spojené státy americké Hartford + 1 více

Náš on-line MBA program vám pomůže dosáhnout vašich profesních cílů na tempu a stylu, který chcete.

Master of Business Administration

Barney School of Business
Kampus Online forma Denní studium Kombinované Září 2019 Spojené státy americké Hartford + 1 více

Stupeň Masters v podnikání má za cíl poskytnout širokou expozici znalostí, dovedností a hodnot potřebných úspěšných manažerů. Kandidáti na titul magistra typicky zahrnují ty, které sledují řízení kariéry, stejně jako ti v polovině kariéry a ty uvažuje o změnu z technického nebo specializovaném oboru do obecné řídící roli ...