MBASTUDIES.CZ

Kombinované MBA studium v Spojené státy americké - San Francisco - Zde naleznete Kombinované MBA studium v Spojené státy americké - San Francisco

Master of Business správy (MBA) se uděluje na postgraduální studenty, kteří dokončí program studia, které zkoumá různé aspekty podnikatelského světa, včetně marketingu, financí, účetnictví a lidských zdrojů. Je to jak profesionální a terminál stupeň.

Pokud chcete vylézt na firemním žebříčku a získat manažerskou pozici, MBA je pro vás. Tento program vám znalosti a dovednosti, aby získali všestrannost, pokud jde o porozumění, z řady funkčních, obchodních oblastech. Plus schopnost používat nástroje a analýzy, s cílem přispět ke strategickému plánování a rozhodování.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

San Francisco vede finanční a kulturní centrum v Kalifornii. Spolu s dalšími současné předmětu je vysoká škola ve městě, dobře známý pro mír v oblasti zdraví a biomedicíny věd.

Kombinované MBA studium v Spojené státy americké - San Francisco - Veškeré informace o Kombinované MBA studiu v Spojené státy americké, San Francisco. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

Mba v udržitelném řízení, san francisco hybrid

Presidio Graduate School
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 2 - 4 roky Září 2019 Spojené státy americké San Francisco + 1 více

Zítřejší vedoucí podnikatelé musí pochopit řadu složitých a vzájemně závislých otázek, které definují udržitelnost, od změny klimatu a čistých technologií až po zapojení zainteresovaných stran a sociální odpovědnost. Presidio Graduate School je místem, kde tito vůdci prospívají.

Master of Business Administration (MBA)

Golden Gate University
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 6 - 8 semestry Leden 2020 Spojené státy americké San Francisco + 2 více

Integrovaný titul MBA, který připravuje studenty, aby vedli efektivně v dnešním komplexním podnikatelském prostředí.