MBASTUDIES.CZ

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Conway - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Conway

MBA je o zdaleka nejúspěšnější stupeň 20. století. Podívejte se na amerických statistik. První stupeň nebyl dán, dokud 1900. Na konci 20. století měl 27% podíl na trhu všech absolventské hodnosti rozdávané.

MBA je program určený pro studenty, kteří se chtějí dále své akademické dovednosti a aplikovat je na skutečných reálných obchodních situacích. Vede studenty k zamyšlení a přemístit se z hlediska výběru své budoucí kariéry. Studenti získají široké znalosti klíčových funkcí řadě obchodních oblastí a využít své dovednosti, aby přispěly k strategického směřování podniku.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Dálkové MBA studium v Spojené státy americké - Conway - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Spojené státy americké, Conway. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

1 Výsledky v MBA, Conway, Dálkové Filter

MBA program

University of Central Arkansas
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Září 2019 Spojené státy americké Conway + 2 více

Těžiště UCA MBA program spočívá v pomoci se vám podaří. Jsme přesvědčeni, že vaše vzdělání je více než navštěvovat třídu a plněním úkolů. Je vztahy budete stavět s ostatními spolužáky a fakulty. To je ocenit složitosti dělat obtížná rozhodnutí. Jde o setkání s osobními problémy dovnitř a ven ze třídy. V konečném důsledku se dozvědět více o sebe a svůj potenciál.